Marianna Schreiber apeluje o odwołanie walki Nikity i Gochy

Marianna Schreiber apeluje o odwołanie walki Nikity i Gochy Magical

Źródło zdjęć: © Instagram
Weronika Paliczka,
27.10.2023 14:45

Nie wszystkim walka Nikity i Gochy Magical przypadła do gustu. Marianna Schreiber zwróciła się z podaniem do prezydenta Płocka, aby ten wypowiedział umowę Clout MMA.

Starcie NikityGochy Magical zostało ogłoszone jako walka, na którą czekali wszyscy. Patoinfluencerki zmierzą się w ringu już w sobotę 28 października w Płocku podczas gali Clout MMA 2. Nie wszyscy popierają jednak starcie nastoletniej dziewczyny z dorosłą kobietą. Głos w sprawie zabrała modelka oraz żołnierka Marianna Schreiber.

List do prezydenta Płocka w sprawie walki Gochy Magical

Marianna Schreiber zwróciła się do prezydenta Płocka Andrzeja Nowakowskiego z prośbą o natychmiastowe zerwanie umowy na wynajem Orlen Areny. To właśnie w tej hali ma odbyć się gala Clout MMA 2, na której zawalczy Nikita i Gocha Magical. W podaniu Marianna Schreiber nazywa galę Clout MMA 2 "jawną promocją patologii", a walkę Nikity i Gochy "mordobiciem 19-letniej dziewczyny ze schorowaną kobietą z problemem alkoholowym".

trwa ładowanie posta...

Pomóż nam zmienić internet na lepsze. TUTAJ

Zdaniem Schreiber wynajem hali będącej własnością miasta na taką imprezę ośmiesza miasto. Stąd też podanie wzywające prezydenta Płocka do zmiany decyzji i rozwiązania umowy z Clout MMA. Choć samo podanie wydaje się trafne, to internauci wytknęli Shreiber, że ta nie potrafi pisać pism urzędowych, a także jest atencjuszką. Jeden z komentujących napisał: "Intencja dobra, ale gdybym nie znał kontekstu, uznałbym to za mail od jakiejś 8 latki...".

Zespół medialny prezydenta Płocka skontaktował się z Marianną Schreiber. Modelka poinformowała o tym na X: "Właśnie kontaktował się ze mną "Zespół Medialny" Pana Prezydenta Płocka w sprawie mojego pisma o wypowiedzenie umowy najmu miejskiej hali na patologiczną walkę @cloutmma. Obiecano, że odpowiedź odstanę lada moment." Nic na razie nie wskazuje jednak na to, że gala Clout MMA 2 miałaby się nie odbyć. Na gali zawalczą m.in. Denis Załęcki, Marcin Najman, Adrian Cios czy Denis Labryga.

trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 1
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0