Kasia Mecinski wydała oświadczenie w sprawie Krzysztofa Gonciarza

Druga twarz Krzysztofa Gonciarza. Kasia Mecinski wydała oświadczenie

Źródło zdjęć: © Instagram
Konrad SiwikKonrad Siwik,29.09.2023 11:30

Lewak, feminista, obrońca kobiet. Tak w mediach społecznościowych był postrzegany Krzysztof Gonciarz. Jednak według trzech dziewczyn skrywał on mroczną stronę. Do afery odniosła się Kasia Mecinski, która niegdyś współpracowała z youtuberem.

Afera ze Stuu wywołała prawdziwą lawinę oskarżeń skierowanych w stronę różnych z pozoru porządnych youtuberów. Influencerskie szambo wybiło, a do tej pory mieli taplać się w nim Gargamel, Lakarnum czy DeeJayPallaside. Pseudonimów w YT bingo, które hula po X [Twitterze] jest więcej, ale nie wszystkie zarzuty można uznać za potwierdzone. W końcu z platformy Elona Muska - przynajmniej w polskiej wersji - zrobił się prawdziwy śmietnik ze screenami, które wielu uznało za spreparowane.

Najbardziej triggerujący w tym wszystkim jest fakt, że najpoważniejsze zarzuty dotyczą z pozoru najporządniejszych twórców, którzy przez lata moralizowali społeczność internetową.

Afera z Krzysztofem Gonciarzem

W czwartek do ich grona dołączył Krzysztof Gonciarz. Kilka młodych kobiet na czele z modelką Darią Dąbrowską zarzuca influencerowi szereg bulwersujących zachowań. Zgodnie z relacją modelki chodzi o nadużywanie pewnych zakazanych substancji, oferowanie ich w zamian za seks oralny, manipulowanie sporo młodszymi, choć pełnoletnimi kobietami, drażliwy brak szacunku wobec partnerek (w tym nazywanie "pojemnikiem na spermę") czy nachalne nakłanianie ich do współżycia z innymi mężczyznami. Ze wszystkimi oskarżeniami możecie zapoznać się w filmie nagranym przez Dąbrowską.

trwa ładowanie posta...

Kasia Mecinski odniosła się do tematu

Kasia Mecinski, która przez kilka lat współpracowała, a nawet była partnerką Krzysztofa Gonciarza, odniosła się na Instagramie do kierowanych w jego stronę zarzutów. Co ciekawe nie broniła swojego eks i wyraziła wsparcie dla rzekomo poszkodowanych dziewczyn.

"W odniesieniu do tematu, na który wiele osób czeka. Kilka kobiet kontaktowało się ze mną po traumatycznych przeżyciach z nim, szukając pomocy i próbując poukładać sobie to, co przeżyły. Wyobrażam sobie ten mętlik, który przeżywały, zwłaszcza jeśli to do mnie zwracały się w tej sprawie. Taktyki manipulacji, poniżania i braku szacunku się pokrywają. Doszło do tego, że modelki przyjeżdżające do Japonii były przez agencje ostrzegane przed nim. Przykro było słuchać tych historii. Mam nadzieję, że tu się kończy. Wspieram. #niewruce" - przekazała w swoim oświadczeniu Kasia Mecinski.

Oświadczenie  Kasi Mecinski
Oświadczenie Kasi Mecinski (Instagram)

Skontaktowaliśmy się z Krzysztofem Gonciarzem w tej sprawie i gdy tylko otrzymamy odpowiedź, zaktualizujemy tę publikację.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 7
  • emoji ogień - liczba głosów: 3
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 14
  • emoji smutek - liczba głosów: 3
  • emoji złość - liczba głosów: 8
  • emoji kupka - liczba głosów: 31
Wolałabym być dziewczyną mentzena
Odpowiedz
9Zgadzam się2Nie zgadzam się
Kama,zgłoś
Przecież ona dalej współpracuje z Gonciarzem. Wszystko wiedziała przez lata, ale hajs się zgadza i z wonsikiem żyją sobie na jego koszt. Ona robi przelewy, kiedyś pokazywała, a on pracuje. Ale teraz jest be. Mogła Przecież założyć swoją firmę jak jest taka zdolna, a nie żyć na fejmie gonciarza. Gdyby nie on to dalej by pracowała na infolinii
Odpowiedz
21Zgadzam się19Nie zgadzam się
PickingMaster,zgłoś
Śmieszna jest ta moda na upublicznianie swoich prywatnych problemów w internecie przez instacelebrytów. Wiadomo, że chodzi im o reklamę i zasięgi, nieważne jakim kosztem. Gdyby tak każda Mariolka opisywała w internecie jak jest źle traktowana przez swojego Mariana, to by serwery tego nie dzwignęły.
Odpowiedz
34Zgadzam się29Nie zgadzam się
zobacz odpowiedzi (1)
Zobacz komentarze: 7