Naruciak krytykuje Krzysztofa Gonciarza

Naruciak krytykuje Krzysztofa Gonciarza. "Prawie zawsze był naćpany"

Źródło zdjęć: © Instagram: naruciak / Instagram: naruciak
Weronika Paliczka,
02.10.2023 12:00

Kolejna osoba komentuje poczynania Krzysztofa Gonciarza. Tym razem głos zabrał Naruciak, który otwarcie wyraził złość w stosunku do youtubera.

Choć od wyznania Darii Dąbrowskiej minęły już cztery dni, wciąż pojawiają się nowe oskarżenia w kierunku Krzysztofa Gonciarza. Wśród nich często padają informacje o narkotykach, przemocy psychicznej, propozycjach seksu w zamian za "towar". Lista osób pokrzywdzonych przez youtubera stale się wydłuża.

Montażystka Gonciarza zabrała głos

Sprawę Krzysztofa Gonciarza skomentowała już jego była partnerka Kasia Mecinski, modelka Hania Koczewska oraz była montażystka youtubera Kryspin Sobczak. Wszystkie połączył jeden czynnik: przemoc stosowana przez Gonciarza. Oskarżenia skierowane w kierunku legendy polskiego YouTube'a dotyczą zażywania niedozwolonych substancji, niewybrednych komentarzy dotyczących wyglądu, proponowania stosunków seksualnych w zamian za narkotyki, a także przemocy psychicznej.

Naruciak krytykuje Gonciarza

Głos w sprawie postanowił zabrać także Adam Zimmermann "Naruciak". We wpisie na portalu X (Twitterze) skierowanym do Krzysztofa Gonciarza Naruciak napisał: "Gonciarz ty gównie śmierdzący - terapią zasłaniający. Jestem wściekły i oszukany, bo jeszcze przed chwilą oglądałem jego filmy z Islandii, było mi przykro, że te filmy mu nie idą, pisałem na priv, aby pogadać, bo szkoda patrzeć, jak autorytet z dzieciństwa, ulubiony youtuber w 2013 zrujnował swoją karierę przez narkotyki."

"Gdy go widziałem irl prawie zawsze był naćpany i zachowywał się dziwnie, wtedy byłem tylko rozczarowany i wiedziałem, że on tę drogę musi przejść sam i może kiedyś wróci, ale ja pier*ole co to jest za patologia - co teraz wycieka na niego. TOP POLAK, którego przeprosiny to jak naplucie w mordę."

Naruciak zwrócił się także do ofiar Gonciarza.

"Dziękuję wam dziewczyny, że teraz wiemy i że byłyście na tyle odważne, by postawić się TOP zjeb**i polskiego internetu. Uważam, że ta afera powinna być głośniejsza więc nagłaśniam i jeżeli ktoś czyta o Gonciarzu teraz pierwszy raz, to zapraszam wpisać w wyszukiwarkę "Gonciarz" na twitterze. Przepraszam za chaotyczny tweet, ale jestem bardzo zły:)"

trwa ładowanie posta...

Udostępniając swoje stanowisko Naruciak, jednocześnie odciął się od Gonciarza. To kolejna osoba ze środowiska polskiego YouTube, która odsuwa się od niegdyś legendarnego twórcy.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 2
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 2
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 7
  • emoji kupka - liczba głosów: 1
Naruciak przyjdą i po ciebie. Więc tak ludzi nie obrażaj bo w jeden ławce z Gargamalem i Gonciarzem będziesz siedział.
Odpowiedz
12Zgadzam się6Nie zgadzam się
Wtrysk,zgłoś
Ja nie pozdrawiam nakromanek. Decyzję ,to konsekwencje. Nie jest mi Was żal. A teraz idźcie na onlyfansy szukać porządnych facetów czy co tam robicie.
Odpowiedz
11Zgadzam się10Nie zgadzam się
Lewica zniszczy ten świat... oni i ta ich przesadna poprawność polityczna skoncentrowana wokół uwielbienia kobiet i tych wszystkich mniejszości
Odpowiedz
13Zgadzam się15Nie zgadzam się