Krzysztof Gonciarz wydał oświadczenie

Krzysztof Gonciarz wydał oświadczenie. "Moje życie generowało szkodę"

Źródło zdjęć: © YouTube
Konrad SiwikKonrad Siwik,29.09.2023 13:38

Krzysztof Gonciarz odniósł się do zarzutów trzech dziewczyn, które twierdziły, że stosował wobec nich manipulację. Youtuber przyznał się do winy. Stwierdził, że przechodzi terapię i przeprosił za swoje niedopuszczalne zachowanie.

W czwartek do grona youtuberów oskarżonych o bulwersujące zachowania wobec kobiet dołączył Krzysztof Gonciarz. Zgodnie z relacją modelki Darii Dąbrowskiej, która była w bliskiej relacji z influencerem, chodzi o nadużywanie pewnych zakazanych substancji, oferowanie ich w zamian za seks oralny, manipulowanie sporo młodszymi, choć pełnoletnimi kobietami, drażliwy brak szacunku wobec partnerek (w tym nazywanie "pojemnikiem na spermę") czy nachalne nakłanianie ich do współżycia z innymi mężczyznami. Ze wszystkimi oskarżeniami możecie zapoznać się w filmie nagranym przez Dąbrowską.

trwa ładowanie posta...

Kasia Mecinski, która przez kilka lat współpracowała, a nawet była partnerką Krzysztofa Gonciarza, odniosła się na Instagramie do kierowanych w jego stronę zarzutów. Co ciekawe nie broniła swojego eks i wyraziła wsparcie dla poszkodowanych dziewczyn.

Krzysztof Gonciarz przeprasza

Krzysztof Gonciarz również odniósł się do oskarżeń w relacji na Instagramie:

"Przepraszam. Jestem w terapii, co wiedza wszyscy, którzy mnie śledzą. Wiedzą też, jaką drogę przeszedłem przez ostatnie kilkanaście miesięcy i że jestem po niejednym przełomie. Jest mi przykro, że moje życie i sposób bycia generował szkodę w życiu innych osób. Nie widziałem wielu rzeczy i nie rozumiałem własnego zachowania. Jeśli życie w sieci czegoś mnie nauczyło, to ostrożności w interpretacji czyichś słów i clickbaitowych tytułów. W terapii pozostaję i zamierzam dalej o tym mówić. Dziękuję za wiadomości ze wsparciem" - przekazał w relacji na Instagramie Krzysztof Gonciarz.

Oświadczenie Krzysztofa Gonciarza
Oświadczenie Krzysztofa Gonciarza (Instagram)
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 2
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 18
  • emoji smutek - liczba głosów: 2
  • emoji złość - liczba głosów: 4
  • emoji kupka - liczba głosów: 17
Lukasz,zgłoś
jesli tym pannom tak bardzo to wszystko nie pasowalo, to dlaczego nie powiedzialy "do widzenia panu" tylko sie z nim bawily? Wybawily sie a teraz sa "me too". Kuriozalne. Ktos to rozumie?
Odpowiedz
20Zgadzam się25Nie zgadzam się
zobacz odpowiedzi (1)
Tete,zgłoś
Cywilizacja osiąga szczyty lewicowej indoktrynacji, zobaczycie, jeszcze dojdziemy do punktu, w którym faceci będą przepraszać za oddychanie tlenem zabieranym " uciemiężonym " kobietom. M.in. dzięki takim cuckom jak gonciarz i gargamel.
Odpowiedz
26Zgadzam się18Nie zgadzam się
zobacz odpowiedzi (2)
Jarkidwa,zgłoś
Taa...
Odpowiedz
1Zgadzam się3Nie zgadzam się
Zobacz komentarze: 6