Donald Trump wykorzystał Taylor Swift. Sztuczna Taylor "zachęca" do głosowania
W internecie wybuchła afera z udziałem Donalda Trumpa. Polityk i celebryta wpadł na irracjonalny pomysł. Na portalu X udostępnił zdjęcia Swifties, które rzekomo miały wspierać jego kampanię. Czy Taylor Swoft pozwie byłego prezydenta Stanów Zjednoczonych i aktualnego kandydata Republikanów za bezprawne wykorzystywanie wizerunku i oszustwo?
Taylor Swift to amerykańska piosenkarka i autorka tekstów. Artystka jest znana z hitów takich jak "Shake it off", "Bad Blood" czy "We Are Never Ever Getting Back Together". Wokalistka tworzy muzykę głównie w gatunkach takich jak country, pop i pop-rock.
Taylor Swift słynie z charakterystycznego stylu pisania piosenek. Większość jej tekstów oparta jest na osobistych doświadczeniach i relacjach miłosnych. Przez lata zdobyła liczne nagrody muzyczne i ugruntowała swoją pozycję jako jedna z najważniejszych artystek współczesnej muzyki pop.
Głos Taylor Swift ma znaczenie
Taylor Swift ma ogromną grupę oddanych fanów. Jej fanbase liczy miliony osób. Swifties chętnie przychodzą na jej koncerty, słuchają twórczości czy angażują się we wszelkie inicjatywy promowane przez zagraniczną gwiazdę. Artystka ma ogromny wpływ na myślenie, a nawet postępowanie członków fanclubu. Gdy podczas jednego z show wspomniała o tym, aby ludzie poszli na wybory, frekwencja osób, które oddały głosy, poszybowała w górę.
Donald Trump przekupił Swifties?
W internecie zrobiło się głośno o podstępie Donalda Trumpa. Były lider Stanów Zjednoczonych postanowił wykorzystać fanclub Taylor Swift do promowania tegorocznej kampanii prezydenckiej. Udostępnił wygenerowane za pomocą sztucznej inteligencji zdjęcia Swifties, które miały na sobie koszulki wychwalające jego i jego kandydaturę. Oprócz tego na jego profilu na X-ie pojawił się plakat z "Taylor", zachęcającą do głosowania na lidera Republikanów. W rzeczywistości Swift nie udzieliła mu publicznego poparcia.
Wielu internautów sugeruje, że Taylor Swift powinna pozwać Donalda Trumpa. Na portalu X piszą: "Taylor musi go natychmiast pozwać", "Zauważ, że musiał użyć obrazów AI, ponieważ nie ma czegoś takiego jak 'Swifties dla Trumpa'", "Nie mogę się doczekać pozwów", "On jest obrzydliwy".
Popularne
- Zeskakiwali na płytę. Koncert Maxa Korzha miał szalony przebieg
- Matcha jest obrzydliwa? Cała prawda o warszawskim zapaleniu opon mózgowych [VIBEZ CHECK]
- Wiernikowska dołączyła do groźnego trendu. Naraziła zdrowie swojego synka?
- Farmer stworzył Tindera dla krów. Poprosił o pomoc ChatGPT
- Treści dla dorosłych znikają z X? Blokada dotyczy całej Europy (tak, Polski też)
- Cios w młodych ludzi? Ekspertka komentuje decyzję Andrzeja Dudy
- To coś więcej niż książka. Dawid Podsiadło zaskoczył fanów
- "Strefa gangsterów". Tom Hardy idzie spuścić ci łomot [RECENZJA]
- Kto wystąpi w 2. sezonie "Good Luck Guys"? Znacie go z Teamu X