Międzynarodowe media zachwycają się Clout MMA

Clout MMA podbija zagraniczne rynki. Wszystko przez jedną walkę

Źródło zdjęć: © Canva / Canva
Weronika Paliczka,
25.06.2024 14:00

Polskie federacje freak fightowe mogą pochwalić się ogromnym fanbasem. Okazuje się jednak, że sława walk MMA z celebrytami sięga poza granice Polski. Zagraniczni użytkownicy serwisu X odkryli nagranie z gali Clout MMA, które wywołało dyskusję.

Prime MMA, Clout MMA, Fame MMA na stadionie PGE Narodowym - federacje freak fightowe w Polsce rozwijają się w zadziwiającym tempie. Włodarze organizacji stale wymyślają nowe koncepty mające przyciągnąć nowych widzów. Walki jeden po drugim, ze znaczną różnicą wieku, w niewielkiej klatce czy w końcu w samochodzie - dla freak fighterów nie ma rzeczy niemożliwych. Okazuje się, że nagrania z polskich walk trafiły na zagraniczną część internetu.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Czarek Czaruje o walce z SZALONYM REPORTEREM, SEQUENTO, CLOUTMMA, ILUZJI i BIZNESIE

Samochodowe MMA powinno być popularne na całym świecie?

Na X wypłynęło nagranie z walki Komara i Kosaheere, którzy zmierzyli się w niecodziennej formule, jaką jest walka w samochodzie. Zawodnicy starli się w kabriolecie. Początkowo obaj sportowcy byli przypięci pasami bezpieczeństwa. Ostatecznie walkę przez nokaut wygrał Komar, który w finale Taxi Grand Prix zmierzy się ze Zwykłym Chłopakiem.

Internauci zachwyceni polską walką

Zagraniczni internauci odkryli nagranie z walki Komara i Kosaheere. Jeden z komentujących napisał: "Dodajcie taką scenę do filmu 'Szybcy i wściekli'". Twintext stwierdził natomiast, że najciekawszą walką, jaką dotychczas widział, było starcie w budce telefonicznej. Niektórzy zastanawiają się także, czy walka odbyła się faktycznie, czy był to wyreżyserowany fragment jakiegoś filmu akcji. Internauta zażartował, że taka walka jest częścią praktycznego egzaminu na prawo jazdy w Nowym Jorku i Chicago. Wiele osób twierdzi natomiast, że walka Komara i Kosaheere odbyła się w Rosji, co irytuje polskich patriotów.

Polacy zaatakowali internautów, piszących, że Clout MMA odbyło się w Rosji. W grę weszły mniej i bardziej wyszukane wyzwiska. Internauci z kraju nad Wisłą wyjątkowo elektrycznie reagują na słowa każdej osoby, która pomyli Polskę z Rosją. Co ciekawe, pomyłka z Czechami czy Słowakami nie wywołuje aż takiego oburzenia.

trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0