Fame MMA ogłasza galę na Stadionie Narodowym

Fame MMA przejdzie do historii? Federacja decyduje się na odważny krok

Źródło zdjęć: © Materiały prasowe / Materiały prasowe
Weronika Paliczka,
29.05.2024 15:45

Plotki dotyczące zmiany miejsca gali Fame MMA 22 okazały się prawdą. Największa w Polsce federacja freak fightowa zdecydowała się na bardzo odważny krok. 31 sierpnia fani bójek celebrytów spotkają się na PGE Stadion Narodowy.

Fame MMA zwiedza największe areny w Polsce. Był już katowicki Spodek, poznańska Arena, łódzka Atlas Arena, Ergo Arena, hotel Hilton, Arena w Gliwicach czy Tauron Arena. Choć wymiary tych miejsc robią wrażenie, włodarze Fame MMA chcieli czegoś więcej. Okazało się, że w ciszy własnych biur właśnie po to sięgali. Najbliższa gala Fame zapisze się w historii polskich freak fightów.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Marti Renti: "Freak fight to jest mocno szowinistyczny świat" | VibezTalk

Fame MMA podbija Warszawę

Plotki o tym, że gala Fame MMA może odbyć się na PGE Narodowym, pojawiały się od 29 maja 2024 r. rano. Początkowo nikt nie potwierdzał tej informacji, jednak ostatecznie federacja wydała oświadczenie, w którym odkryła wszystkie karty.

Najbliższa gala Fame MMA odbędzie się 31 sierpnia 2024 r. początkowo mówiło się, że zawodnicy spotkają się w Łodzi, jednak federacja zdecydowała się na zmianę miejsca. Zamiast w Atlas Arenie, rękawice zostaną skrzyżowane na PGE Narodowym.

Współwłaściciel federacji FAME Krzysztof Rozpara powiedział w oświadczeniu prasowym: "Trudno słowami opisać naszą radość. Mniej więcej sześć lat temu odbyła się gala FAME 1 w Koszalinie. Gdyby w tamtym momencie ktoś mi powiedział, że w 2024 roku zorganizujemy galę na PGE Narodowym, nie uwierzyłbym. Teraz jesteśmy jednak już zupełnie inną marką. Chciałbym z tego miejsca podziękować wszystkim współpracownikom, których profesjonalizm i zaangażowanie pozwala nam się tak rozwijać i realizować nie tylko cele biznesowe, ale również nasze wielkie marzenia".

trwa ładowanie posta...

Zmiana lokalizacji to nie jedyna niespodzianka

Włodarze Fame MMA zapewniają, że wjazd federacji na Stadion Narodowy to dopiero początek. Fame zapewnia, że przygotowali wiele niespodzianek, które będą stopniowo ogłaszane. Sprzedaż biletów na Fame 22 ruszy 10 czerwca, jednak właściciele biletów na galę w Atlas Arenie otrzymają pełen zwrot pieniędzy za zakupione wejściówki, a także 20 proc. zniżki na zakup biletów obowiązujących w Warszawie.

trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 1