Zawodnicy Clout MMA robią dymy

Clout MMA promuje patologię. Soczyste przekleństwa i bójka w studiu

Źródło zdjęć: © YouTube - Clout MMA
Maja Kozłowska,
20.10.2023 13:30

Clout MMA to freak fightowa federacja, której twarzami są Lexy i Sławomir Peszko. Podczas programu "Roast" Denis Załęcki i Denis Labryga nie wytrzymali napięcia i rzucili się na siebie.

Lexy powiedziała, że jest fanką patologii. Krótko po tym ogłosiła, że w Clout MMA wystartuje jej młodszy brat, który zmierzy się z nastoletnim tiktokerem Gawronkiem.

Na federację wylała się wówczas masa zasłużonej krytyki. Internauci nie byli zachwyceni zapowiedzią walki osób niepełnoletnich - właściwie dzieci. Ten ruch Clout MMA nie przysporzył federacji popularności, podobnie zresztą jak niedziałający stream podczas sierpniowej gali.

Wszystko wskazuje na to, że Clout MMA wybornie pozycjonuje się na kontrowersjach. Nagrania z programu "Roast" z 19 października podbijają sieć. Jednak choć wszyscy o nich mówią - trudno znaleźć jedną osobę, która wypowiadałby się pozytywnie.

Clout MMA - podwórkowa łacina i interwencja ochroniarzy

Gośćmi programu "Roast" Clout MMA byli zawodnicy federacji - Denis Załęcki i Denis Labryga. Na shotach krążących w internecie widać, jak mężczyźni zaciekle się kłócą. Co drugie słowo pada k*rwa, którą fighterzy traktują jak przecinek. W pewnym momencie Załęcki i Labryga rzucają się na siebie z pięściami. Influencerów muszą rozdzielać ochroniarze, którzy ledwo nad nimi panują. Obezwładnieni mężczyźni wciąż się rzucają, próbują się wyswobodzić i grożą sobie nawzajem.

trwa ładowanie posta...

Clout MMA nie wystosowało oficjalnego komentarza w sprawie bójki dwóch Denisów. Nie wiadomo, czy federacja wyciągnie wobec zawodników jakiekolwiek konsekwencje. Sądząc po ich komunikacji w social mediach - można poważnie w to wątpić.

trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 1
  • emoji ogień - liczba głosów: 1
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 29
  • emoji smutek - liczba głosów: 3
  • emoji złość - liczba głosów: 3
  • emoji kupka - liczba głosów: 57
Adam,zgłoś
Ten toruński,,penis,, jest śmieszny i prosty jak konstrukcja gwoździa...wypowiedzi proste i zawsze jakieś bójki
Odpowiedz
3Zgadzam się0Nie zgadzam się
Antycelebryta,zgłoś
A robią im testy antydopingowe?
Odpowiedz
6Zgadzam się0Nie zgadzam się
Maniek,zgłoś
Labryga chciał tylko sprawdzić czy przeciwnik ma wacka ;)
Odpowiedz
3Zgadzam się0Nie zgadzam się
Zobacz komentarze: 14