lifestyle
Nowe burgery w McDonald’s. Powrotu tych ulubieńców się nie spodziewacie
Fluid, aplikacja randkowa Rebel Wilson

Zapomnijcie o Tinderze, Rebel Wilson ma coś "dla każdego"

Źródło zdjęć: © Instagram
Oliwier NytkoOliwier Nytko,16.02.2023 13:15

Rebel Wilson wydała swoją aplikację randkową "Fluid". Jest to nic innego jak odpowiednik Tindera, ale nastawiony na łamanie barier oraz postępowe randkowanie

Kto potrzebował kolejnej aplikacji do randkowania? Ktoś na pewno, skoro takowe powstają. Najnowsza z nich jest odpowiedzią na pytanie: "co, jeżeli ktoś potrzebowałby apkę, w której płeć nie ma znaczenia?". Oto:

Aplikacja randkowa dla każdego, "Fluid"

Fluid, aplikacja randkowa Rebel Wilson
Fluid, aplikacja randkowa Rebel Wilson (App Store)

Rebel Wilson, australijska komiczka, celebrytka i aktorka ogłosiła start swojej nowej aplikacji do randkowania à la Tinder - i nazywa się "Fluid". Ma być to pierwsza apka, w której nie trzeba definiować swojej orientacji romantycznej czy seksualnej:

"To pierwsza tego typu aplikacja randkowa, w której nie musisz właściwie określać siebie ani zaznaczać pola, by powiedzieć 'jestem hetero, jestem gejem, jestem biseksualny' i nie musisz opisywać, czego/kogo poszukujesz" - opowiadała Rebel Wilson w wywiadzie dla magazynu "PEOPLE".

Czyli wymyślanie takiego Tindera na nowo, ale z nakreśleniem tego, iż jest to apka dla każdego, bez barier. Ba, Fluid wygląda jak taki Tinder:

Fluid, aplikacja randkowa Rebel Wilson
Fluid, aplikacja randkowa Rebel Wilson (App Store)

Jak działa dobieranie potencjalnych partnerów w aplikacji "Fluid"?

Rebel wyjaśniła działanie algorytmu dobierającego potencjalnych partnerów w aplikacji. Wychodzi na to, że apka będzie podsuwała nam osoby na podstawie m.in. naszych zainteresowań, tym, jak i z kim rozmawiamy w niej, kogo obserwujemy - i tak dalej:

"Algorytm po prostu wychwytuje do kogo mógłbyś/mogłabyś pasować, ile czasu poświęcasz na sprawdzanie określonych profili i jest na tyle dopracowany, że jeśli twoja seksualność pójdzie w innym kierunku, to podąży za nią. Algorytm działa również na zainteresowania" - tłumaczyła w wywiadzie z magazynem "PEOPLE".

To brzmi jak spore techniczne "mambo-jumbo". Ale skoro to ma działać nieźle, to czemu by jej nie uwierzyć?

Fluid, aplikacja randkowa Rebel Wilson
Fluid, aplikacja randkowa Rebel Wilson (App Store)

Zaznaczyła, że aplikacja Fluid będzie otwarta dla każdego, niezależnie od tego, czy jest hetero, czy LGBTQ+:

"Co jest naprawdę fajne, jest to apka dla wszystkich. Możesz być po prostu zainteresowany sprawdzeniem szerszej puli randkowej - tak jak ja wcześniej. Obejmuje spore spektrum LGBTQIA+, ale myślę, że nawet jeśli jesteś hetero, to możesz korzystać z aplikacji i mieć szansę na miłe chwile" - zaznaczyła.

Kiedy premiera "Fluid"? Już!

Aplikacja "Fluid" jest już dostępna w App Store. Wystarczy, że wyszukacie pełną nazwę, tj. "Fluid - Dating Without Labels" w wyszukiwarce sklepu Apple.

Proces rejestrowania się oraz zakładania konta jest banalny, a cały proces zajmie wam kilka minut. W tym momencie baza użytkowników, szczególnie w Polsce, jest dość znikoma… wręcz żadna. Ale może warto się zarejestrować, jeżeli jesteście singlami/singielkami?

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 1
Komentarze (0)
arrow
Transpłciowe kobiety wykluczone. Światowa Lekkoatletyka jest transfobiczna?