wykop samotność

Wykopowicze znaleźli idealny lek na depresję dla kobiet. Wystarczy pokazać im Chada: "Szukają atencji"

Źródło zdjęć: © wykop, twitter, gromota, canva
Anna RusakAnna Rusak,13.02.2022 20:30

Według użytkowników Wykopu kobiety udają, że są samotne. Depresja przechodzi im od ręki, gdy tylko na horyzoncie zobaczą jakiegoś Chada: "To jest udawana depresja zrozum to one udają żeby dostać atencje"

Jeden z użytkowników Wykopu zamieścił na forum grafikę przedstawiającą mężczyznę i kobietę z dopiskiem "Nie mam co robić". Na zdjęciu możemy zobaczyć m.in. ikonkę Messengera. Widać, że dziewczyna ma 14 nieodczytanych wiadomości, chłopak nie ma żadnej.

I co z tego, może zapytacie? Naprawdę nie rozumiem, jak możecie tego nie dostrzegać! Przecież to jasno pokazuje, że kobiety tylko udają samotne, by zdobyć atencję, a depresja przechodzi im szybko, gdy na horyzoncie pojawia się facet! A przynajmniej tak właśnie twierdzi część użytkowników.


Chyba najprawdziwszy obrazek jaki kiedykolwiek widziałem. Baba NIGDY nie będzie samotna, zawsze sobie kogoś znajdzie chociażby do rozmowy. Kobieta będzie chodzić 3 razy tygodniowo na imprezy ze znajomymi i będzie płakać, że jest samotna. Chłop wyjdzie 2 razy na rok z kimś na piwo to będzie o sobie mówić że jest dynamiczak. Samotność dla mężczyzny = ostatni raz rozmawiał z rówieśnikiem 8 lat temu. "Samotność" dla kobiety = nikt nie napisał na messengerze od 3 godzin.

Wykop
Wykop (Wykop)

Część użytkowników słusznie zwraca uwagę, że wykopowicz znacząco mija się z prawdą. Mężczyźni nie mają monopolu na samotność i smutek. Poza tym ilość wiadomości na Messengerze o niczym przecież nie świadczy. Wiele osób wciąż w takiej sytuacji odczuwa pustkę i ma poczucie odosobnienia oraz niezrozumienia. Ale przecież samotna, to może być co najwyżej 80-letnia babcia!


Też takie znam, cichutkie szare myszki, które lubią najostrzejsze peklowańsko.


Taka i tak ma znajomych w Internecie, albo wejdzie na tindera i dostanie 100 par w 24h. Są kobiety mniej dynamiczne, zgodzę się, ale nie ma kobiet samotnych. No chyba, że mówimy o jakiś 80 letnich babciach.

trwa ładowanie posta...

Udają depresję, aż nagle pojawia się CHAD

Najlepsze jest w tym wszystkim jednak to, że my nie tylko udajemy samotność (to przecież takie miłe uczucie). Oprócz tego udajemy też depresję. Kobieta nie może jej po prostu mieć, rozumiecie? Ona tylko mówi wszystkim, że ją ma.

Zapytacie może, po co w ogóle miałaby robić coś takiego? A no po to, żeby "dostać atencję". Jesteśmy tak zdesperowane, że zainteresowanie mężczyzn zdobywamy przez chorobę. Problem się oczywiście kończy, gdy jakiś CHAD zwróci na nas uwagę.

Facet się nami interesuje i depresja magiczne znika. Nie wiem, czy ktoś gdzieś już to zgłosił, ale koniecznie trzeba to opatentować. Oto niezawodny lek na depresję według wykopowiczów: spojrzenie Chada.


to jest udawana depresja zrozum to one udają żeby dostać atencje


jak pojawi się chad na horyzoncie to nagle depresja mija

Baba ma "depresje" z braku atencji i to wszystko udawana gra by zwrócić na siebie uwagę

Tutaj muszę trochę niestety obalić trochę te wykopkowe odkrycia. Niestety znam wiele dziewczyn, które zachorowały na depresję, w chwili gdy właśnie były najszczęśliwsze, gdy zaczęły tworzyć związek z kimś, kto naprawdę był warty uwagi. To nie jest choroba, która dotyka nas tylko wtedy, gdy "źle się czujemy". Chorują na nią nawet osoby, które pozornie wydają nam się najbardziej spełnione.

trwa ładowanie posta...

Depresja to choroba, nie zachcianka

Przypomnę też może, bo ten wątek też przewijał się w wykopkowej konwersacji, że to jednak kobiety częściej chorują na depresję. Zwróciłabym też uwagę na czasownik "chorują", bo depresja nie jest, tak jak wynika z ich słów, chwilową zachcianką, a poważną chorobą, która może skończyć się nawet śmiercią.

Naprawdę nie wiem, jak można sensownie skomentować takie bzdury. Życie w takim, zbudowanym na własnej krzywdzie, świecie jest dla tych wykopowiczów pewnie nawet wygodne, w końcu nie muszą myśleć o tym, że to może tak naprawdę z nimi coś jest nie tak. Gdyby jednak wychylili się poza swoje incelskie rozumowanie, zobaczyliby, że ten brak wiadomości na Messengerze to może właśnie wynik tak ograniczonego wszechświata.

Źródło: https://www.wykop.pl/wpis/63484535/chyba-najprawdziwszy-obrazek-jaki-kiedykolwiek-wid/

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 2
  • emoji ogień - liczba głosów: 3
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 1
  • emoji smutek - liczba głosów: 3
  • emoji złość - liczba głosów: 1
  • emoji kupka - liczba głosów: 1
komentarz napisany przez feministkę, która woli udawać w swojej wygodnej strefie komfortu, że kobiety nie dostają o wiele większej atencji od innych jak mężczyźni. Lepiej nazwać ludzi, którzy wytykają rzeczywistość incelami i ich obśmiać. Co za denne rozumowanie.
Odpowiedz
1Zgadzam się0Nie zgadzam się