sport
Linkimaster przejdzie z Fame MMA do High League? Chodzi o rewanż z Lil Masti!
Terio at Popeyes

"Terio at Popeyes" powraca! Był szkolnym pośmiewiskiem, został gwiazdą futbolu

Źródło zdjęć: © Instagram
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,09.12.2021 14:45

"Terio at Popeyes" to jeden z klipów, które są legendami internetu - czarnoskóry dzieciak stoi w kolejce do fast foodu i spogląda nerwowo w kamerę. Jak potoczyły się losy bohatera tego nagrania?

bFFlwfQP

Dawno, dawno temu, na długo zanim w internecie trendowały filmiki z Jaszczurem i Ludwiczkiem, istniał serwis o nazwie Vine. Można go określić mianem rodzica TikToka, ponieważ w aplikacji znajdowały się filmy o długości maksymalnie 6 sekund. Serwis umarł śmiercią naturalną w 2016 roku, jednakże pozostawił w spadku wielu influencerów, viralowych klipów, memów, które pamiętamy po dziś dzień.

Jednym z viralowych filmików, które ukazały się na Vine, był "Terio at Popeyes". Klip przedstawiał chłopca o imieniu Dieunerst Collin w restauracji fast food sieci Popeyes. Dziecko stało w kolejce i zerkało nerwowo na autora filmiku, który żartował, że Collin jest podobny do Lil Terio (internetowego twórcy). 6-sekundowy klip wygenerował 19 mln wyświetleń!

Terio At Popeyes!

Popularność, o którą nie prosił

Collina spotkało wiele przykrości z powodu filmiku z 2013 roku, dzięki któremu stał się celebrytą. Obcy ludzie rozpoznawali go na ulicy i zaczepiali wołając "Terio". Dla dziecka była to forma nękania. Z powodu "Terio at Popeyes" nastolatek był nękany przez okres całego gimnazjum. Wiele lat później Collin wyjawił, że na tamtej sytuacji mocno ucierpiała jego pewność siebie.

bFFlwfQR

Powrót w spektakularnym stylu

W grudniu 2021 roku Dieunerst Collin ponownie znalazł się w centrum uwagi internautów. Tym razem to on zabiegał, aby zrobiło się o nim głośno. Chłopak, który wyrósł na wysportowanego faceta, jest teraz gwiazdą drużyny futbolowej East Orange High School. Jego zespół wygrał mistrzostwa stanu New Jersey. Collin pochwalił się wybitnym osiągnięciem na Twitterze.

Collin chciałby kontynuować karierę w futbolu, ale jeśli mu się to nie uda, marzy o zostaniu dziennikarzem sportowym. Zamierza również pójść do college'u.

Źródła: Mashed/CNET/PhillyVoice

Co o tym myślisz?
  • serduszko
  • ogień
  • uśmiech
  • smutek
  • złość
  • kupka
Komentarze (0)
arrow
Najman chce udowodnić swoje ojcostwo? Wyjaśniamy patodramę ze starym Muranem