sport
Jesienią kobiety biegają tylko z jedną słuchawką. Adidas i "With Women We Run"
Kamerzysta zawalczy z Kruszwilem

Kamerzysta ZAWALCZY w klatce! Został gwiazdą nowej federacji patopojedynków

Źródło zdjęć: © Prime MMA / Instagram
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,20.12.2021 12:06

To już nie plotki, to oficjalna wiadomość. Łukasz W. "Kamerzysta" zawalczy z Markiem Kruszelem "Kruszwilem". Patotwórcy, którzy są autorami wielu skandalicznych materiałów na YouTube, to gwiazdy nowej federacji walk - Prime Show MMA: Zadyma.

Gale freak fightów mnożą się w Polsce jak grzyby po deszczu. Najpierw było Fame MMA, po którym pojawiły się klony pokroju Hype MMA, OFN Open Fights Night, High League, MMA-VIP, PunchDown. Niemal wszystkie z wymienionych federacji polegają na tym, że znana osoba z internetu tłucze się w oktagonie z inną znaną osobą z internetu. Pojedynkom towarzyszy otoczka dramy, kontrowersji, sensacji.

Wszystko wskazuje na to, że mimo tak wielu federacji, zapotrzebowanie na freak fighty wciąż jest spore. W grudniu zrobiło się głośno o nowej federacji - Prime MMA. Tajemnicza organizacja szumnie zapowiadała na swoich social mediach "main event, na który nie zasłużyliśmy". Według plotek naprzeciwko siebie miało stanąć dwóch patoyoutuberów, których walka rozgrzałaby cały internet.

Kamerzysta zawalczy z Kruszwilem

Nieoficjalne przecieki znalazły potwierdzenie w rzeczywistości. Na pierwszej gali Prime MMA zmierzą się ze sobą Kamerzysta z Kruszwilem. "Na tę walkę i debiut czekała cała Polska", piszą włodarze Prime MMA o Kamerzyście. "Jedna z najbardziej kontrowersyjnych i najpopularniejszych postaci polskiego internetu zawalczy w main event PRIME MMA: ZADYMA".

Nie wiadomo jeszcze, gdzie i kiedy odbędzie się pierwsza gala Prime MMA.

Kamerzysta zawalczy z Kruszwilem - Prime MMA
Kamerzysta zawalczy z Kruszwilem - Prime MMA (Prime , Instagram)
Kamerzysta zawalczy z Kruszwilem -Prime MMA
Kamerzysta zawalczy z Kruszwilem -Prime MMA (Instagram)

Kim są Kruszwil i Kamerzysta?

Nie dajcie się zwieść wizerunkom "wojowników", na których kreowani są Kruszwil i Kamerzysta. Mówimy o dwóch patoyoutuberach, będących autorami wielu odrażających filmów w internecie. Przez długi okres tworzyli duet twórców, który skandalizował i robił dzieciakom wodę z mózgu. Mnie wciąż mdli, gdy przypominam sobie materiał, na którym Kruszwil nakłaniał młodszego brata do obmacywania kobiet za pośladki.

Na pewnym etapie znajomości panowie się poróżnili i zaczęli działać solo. Dla Kamerzysty skończyło się do odsiadką w areszcie. Dlaczego? Łukaszek wraz z grupą znajomych lizusów wykorzystał chłopaka z niepełnosprawnością intelektualną do nagrania obrzydliwego filmu.

Internetowi twórcy zaoferowali 18-letniemu Dominkowi wynagrodzenie w zamian za wykonywanie upokarzających zadań przed kamerą m.in. jedzenie odchodów, kąpanie się w zimnym jeziorze, tarzanie się w błocie czy rozbijanie cegieł o czoło. Kamerzysta nie widział w swoim zachowaniu niczego złego. Łukaszek tłumaczył, że inspirował się amerykańskimi pranskterami z "Jackass".

Kamerzysta tłumaczy się z filmu „zrobi wszystko za pieniądze” o chłopaku który robił zadania

Prokuratura postawiła internetowemu twórcy zarzut 8 lat więzienia za znęcanie się nad osobą nieporadną ze względu na stan psychiczny. Łukaszek trafił na kilka miesięcy do aresztu, ale sąd zgodził się na to, by patotwórca wszedł na wolność za kaucją.

Karierą Kamusia ekscytują się głównie dziewczynki z podstawówki, dla których Łukaszek sprawia wrażenie tajemniczego pseudoromantyka. Udział w Prime MMA jest dla Kamerzysty nie tylko okazją, aby pokazać nieletnim fankom gołą klatę, ale i by podtrzymać zainteresowanie wokół swojej osoby - okazuje się bowiem, że jeśli Łukasz nie wzbudza kontrowersji, to nikt w internecie o nim nie pamięta.

Oszukał Wszystkich (historia prawdziwa)

KAMERZYSTA ZNOWU KŁAMIE I OKRADA LUDZI

Kamerzysta - Najgorszy polski youtuber upada jeszcze niżej. Szykuje się pozew?!

Kamerzysta oszukuje restaurację (nagranie z monitoringu)

🔴Poniżenie wśród śmiechu, ROZMOWA Z OFIARĄ "KAMERZYSTY" - Szczecinskie24.pl #kamerzysta #kamuś

Co o tym myślisz?
  • serduszko
  • ogień
  • uśmiech
  • smutek
  • złość
  • kupka
Komentarze (0)
arrow
Ghafouri aresztowany. Piłkarze z Iranu zmuszeni do hymnu na mundialu?