social media
Monika Kociołek we łzach. Dramat po wizycie dostawcy jedzenia
Addison Rae zakrywa twarz kawałkiem szyby zamiast maseczką...

SZYBA zamiast maseczki? Influencerka odkryła, jak zostać pośmiewiskiem internetu

Źródło zdjęć: © Instagram @addisonraee / Instagram @addisonraee
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,01.04.2021 15:41

Ktoś musi powiedzieć Addison Rae, jak wyglądają maseczki i dlaczego powinno się je nosić. 20-letnia gwiazda TikToka zasłania twarz w miejscach publicznych… kawałkiem szyby.

Jednym z elementów pandemicznej rzeczywistości jest noszenie maseczki na twarzy. Zakrywając nos i usta, chronimy przed sobą innych ludzi, bo – a nóż widelec – jesteśmy nosicielami COVID-19, ale przechodzimy chorobę bezobjawowo. I podczas, gdy dla nas wirus może być niegroźny, tak dla osób, których bezwiednie zaraziliśmy, infekcja może się okazać śmiertelna.

Być może nikt nie powiedział Addison Rae – 20-letniej influencerce z IG i TikToka – jak wyglądają maseczki. 26 marca kobieta przyszła na wywiad do Jimmy'ego Fallona. Idąc na spotkanie, została przyłapana, jak robi fotki z fanami, zakrywając twarz... szklaną pokrywką. Dzięki takiemu akcesorium influencerka korzystnie prezentowała się na zdjęciach. Internauci ostro skrytykowali zachowanie Addison.

trwa ładowanie posta...

Cena paczki maseczek, czy cena sławy?

– Niesamowicie irytujące jest to, że Addison Rae używa szklanej osłony jako maski – pisze jeden z użytkowników Twittera, dodając, że: – Czy oczekiwałem więcej od kobiety, która stała się sławna, bo robi absolutnie nic? Niekoniecznie. Ale wyobraźcie sobie, że tak jak ona macie mnóstwo pieniędzy i nie możecie kupić paczki maseczek za 10 dolarów. To po prostu niedopuszczalne.

trwa ładowanie posta...

Internauci komentują szklaną maseczkę Addison Rae

– Dlaczego celebryci decydują się narażać życie innych ludzi przez swoją głupotę i ignorancję. Nie chcesz nosić maski? W porządku. Ale nie wychodź wtedy z domu [...]. Rób wywiady za pomocą Zooma – pisze zirytowany twitterowicz, a inny mu wtóruje: – Kto powie Addison Rae, że nie obchodzi nas patrzenie na jej błyszczyk do ust [...], ale żeby założyła maseczkę.

trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...

Addison Rae Teaches Jimmy Eight TikTok Dances | The Tonight Show Starring Jimmy Fallon

Ze szklanej maseczki Addison Rae można cisnąć bekę. A z czego nie warto się śmiać?

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 3
  • emoji ogień - liczba głosów: 2
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 12
  • emoji smutek - liczba głosów: 2
  • emoji złość - liczba głosów: 2
  • emoji kupka - liczba głosów: 16
Komentarze (0)
arrow
Afera pedofilska na YouTube. Zgłoszą sprawę do prokuratury