Makabryczny prank youtubera. Księża słuchali opisu morderstwa

Makabryczny prank youtubera. Kapłani słuchali opisu morderstwa

Źródło zdjęć: © YouTube / YouTube
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,26.05.2021 11:56

Mogłoby się wydawać, że moda na pranki przeminęła w 2017 roku, kiedy Gargamel opowiedział o szkodliwości internetowych dowcipasów. Nic bardziej mylnego. P R A N K S T E R Z Y mają się świetnie, czego przykładem jest bohater niniejszego artykułu.

Gdyby Brzoza TV, Lukas TV, Daniel Magical i Marcin Dubiel z 2017 roku spotkali się na randce, dzieckiem powstałym z tego patoromansu mógłby być kanał Prawdziwa Dynamika Interakcji (jbc copyright porównania należy do mnie). Twórca odpowiadający za ten projekt – używający pseudonimu Mr.pm – wykazuje się ponadprzeciętną "kreatywnością" w wymyślaniu tematów na odcinki.

Mr.pm – jak sam o sobie mówi – próbował znaleźć porządną pracę, ale mu nie wyszło. Dlatego nagrywa "z ukrytej kamery żarty z nieznajomych ku uciesze widzów w internecie". Do jego dokonań należy m.in. straszenie dziecięcym wózkiem kierowców i przechodniów, odbieranie zamówień od kurierów nago, spoilerowanie finału "Gry o tron" czy wrzucanie robaków do jedzenia w restauracji.

Youtuber prankuje księży. Spowiada się z zabójstwa

W swoim najnowszym filmiku Mr.pm chce ośmieszyć księży. Twórca umawia się z kilkoma kapłanami na spowiedź i wszystkie spotkania rejestruje na kamerze. W ramach "żartu" youtuber opowiada spowiednikom, jak zabił człowieka (ciało trzyma na balkonie w workach na śmieci). Kapłani są wyrozumiali wobec prankstera, traktują go poważnie, zachęcają do przyznania się do winy i zgłoszenia sprawy na policję.

Czy można upaść niżej w pogoni za wyświetleniami?

Co Mr.pm chciał uzyskać swoim najnowszym prankiem? Jeśli materiał miał na celu ośmieszenie polskiego kleru, to wywołał skutek przeciwny do zamierzonego, bo księża biorący udział w pranku zachowują się jak porządni ludzie. A może Mr.pm chciał zakpić, że katolicy spowiadają się grzechów? HEHE, bo wiecie, GRZECHY.

Moja wiara w ludzkość przechodzi kryzys, kiedy oglądam tak obrzydliwy materiał.

☠️ SPOWIADANIE SIĘ Z ZABÓJSTWA ☠️

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 1
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 2
  • emoji złość - liczba głosów: 1
  • emoji kupka - liczba głosów: 3
kler,zgłoś
""W swoim najnowszym filmiku Mr.pm chce ośmieszyć księży"... "Jeśli materiał miał na celu ośmieszenie polskiego kleru"... Skoro autor nie wie to dlaczego najpierw z całą stanowczością pisze, że MIAŁ taki cel? Filmik jest ciekawym eksperymentem, a nie żadną próbą ośmieszenia kogokolwiek, a autor artykułu jest tak niekompetentny że pożal się Boże :)
Odpowiedz
2Zgadzam się0Nie zgadzam się