Wardęga zawalczy na Fame MMA. Kim jest Wojtek Przeździecki?

Wardęga (znów) zawalczy w Fame MMA! Jego rywal to przyjaciel Ekipy Friza

Źródło zdjęć: © Vibez / Materiały własne red. Vibez
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,13.08.2021 11:55

Nic nie zapowiada tego, by wielka drama między Sylwestrem Wardęgą a Ekipą Friza miała prędko wygasnąć. Na najbliższej gali Fame MMA lider Watahy zmierzy się bowiem z Wojtkiem z WiP Bros, który - jak podaje kanał "Aferki" - jest przyjacielem Ekipy.

Tego lata społeczność polskiego YouTube'a rozgrzewa konflikt między Sylwestrem Wardęgą a Frizem i jego Ekipą. Lider Watahy bezlitośnie punktuje kolejne potknięcia biznesowe i wpadki wizerunkowe supergrupy influencerów z Krakowa - od przeanalizowania mało oryginalnego utworu "Shadow", przez wytknięcie hipokryzji Nowciaxa, po zauważenie skandalicznego zachowania Wersow, która ukradła logo sowy.

O sporze między liderem Watahy a Ekipą Friza będziemy mówili jeszcze przynajmniej do 2 października. Właśnie wtedy dojdzie do pojedynku między Sylwestrem Wardęgą a Wojtkiem Przeździeckim z kanału WiP Bros. Panowie zawalczą na 11. gali Fame MMA. Powiedzieć, że to zestawienie elektryzuje cały internet, to jak nic nie powiedzieć. To będzie starcie na miarę walki Irona Mana i Thanosa w Avengersach.

trwa ładowanie posta...

Wojtek Przeździecki - kim jest?

Wojtek Przeździecki jest jednym z prowadzących kanał WiP Bros, wokół którego zgromadziła się ogromna społeczność licząca prawie 1,5 mln subskrybentów. WiP Brosi są w dobrych relacjach z Ekipą, czego dowodem mogą być m.in. wspólna piosenka "Przejmujemy jutuby" (ponad 66 mln wyświetleń), wspólne zdjęcia oraz częste wywiady, których członkowie Ekipy udzielają w podcaście WiP Bros.

EKIPA x WIP BROS - PRZEJMUJEMY JUTUBY (Official Music Video)

- Nie ma coś się okłamywać, że oni [Wojtek i Ekipa] są przyjaciółmi - stwierdzili prowadzący kanał "Aferki", komentując news o walce Wardęgi. - Wiadomym faktem jest to, że Wojtek z WiP Brosów nie będzie w podcastach atakował i podgryzał członków Ekipy, a tutaj teraz Wardęga może mocno podgryźć.

trwa ładowanie posta...

Do walki zostało jeszcze dużo czasu, ale to nie znaczy, że poziom emocji będzie opadać. Przed pojedynkiem odbędą się konferencje i wywiady (tzw. CAGE) z udziałem zawodników i to na nie warto czekać. Sylwester na pewno zechce wyjaśnić kilka kwestii z Wojtkiem (choćby słynny wywiad WiP Brosów z Wersow, kiedy dziewczyna atakowała Wardęgę). Pierwsza konfa już w najbliższą niedzielę o 18:00!

trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0