Selena Gomez zapowiada koniec kariery muzycznej

Selena Gomez zapowiada koniec kariery. Decyzja szokuje fanów

Źródło zdjęć: © Instagram: selenagomez / Instagram: selenagomez
Weronika Paliczka,
03.01.2024 11:30

Selena Gomez żyje pełnią życia. Artystka spełnia się w roli aktorki, wokalistki, właścicielki firmy kosmetycznej. Teraz jednak była gwiazda Disneya zapowiedziała koniec kariery.

Najpierw Disney Channel i The Scene, teraz programy telewizyjne, kariera muzyczna, jedna z największych firm kosmetycznych. Selena Gomez jest jedną z największych gwiazd Hollywood. Obecnie artystka działa na wielu polach - tworzy muzykę, występuje i produkuje serial "Zbrodnie po sąsiedzku", występuje w programie "Selena + Chef", jest właścicielką firmy Rare Beauty, angażuje się także w działania prospołeczne. Nic dziwnego, że Gomez chce zwolnić.

Selena Gomez kończy karierę

W wywiadzie dla Latin Times artystka stwierdziła, że nadchodzący album muzyczny będzie jej ostatnim. Selena Gomez powiedziała: "Czuję, że mam w sobie tylko jednen więcej". Artystka podkreśliła, że planuje skupić się na karierze aktorskiej oraz działalności społecznej. Gomez zapewniła, że w dalszym ciągu będzie także rozwijała Rare Beauty.

Decyzja Seleny Gomez spotkała się zarówno z radością jej przeciwników, jak i smutkiem fanów. Wiele osób zauważa, że artystka ma na swoim koncie wiele uwielbianych hitów, a jej stara muzyka była naprawdę dobra. Jedna z komentujących napisała: "Uwielbiam jej starą muzykę, ale mam wrażenie, że zawsze lepiej nadawała się do roli aktorki".

Selena Gomez obecnie pracuje nad czwartym sezonem "Zbrodni po sąsiedzku". Zdaniem aktorki serial ma potencjał na ciągnięcie się przez wiele lat. Gomez wystąpi także w filmie "Emilia Perez", którego premiera jest zapowiedziana na 2025 r. Aktorka wcieli się w rolę meksykańskiej liderki kartelu narkotykowego.

trwa ładowanie posta...

Właścicielka Rare Beauty nie zamierza także zwalniać tempa rozwoju marki kosmetycznej. Niedawno Selena Gomez wypuściła linię kosmetyków do ciała łączących w sobie właściwości pielęgnacyjne i aromaterapeutyczne. Firma Gomez przez wielu miłośników makijażu uważana jest za jedną z najlepszych linii kosmetycznych stworzonych przez celebrytów. Rare Beauty kładzie nacisk na różnorodność i zdrowie psychiczne - Gomez regularnie przeznacza pieniądze na rozwój psychiatrii.

trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 1
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 1
  • emoji kupka - liczba głosów: 0