Z kim Selena Gomez udostępniła zdjęcie?

Selena Gomez i ikona Hollywood na jednym zdjęciu. Fani szaleją

Źródło zdjęć: © Instagram - Selena Gomez / Canva, Instagram
Natalia Witulska,
21.04.2023 12:00

Zdjęcia do trzeciego sezonu "Zbrodni po sąsiedzku" zakończone. Poinformowała o tym na Instagramie Selena Gomez. Piosenkarka pochwaliła się zdjęciem z jedną z największych gwiazd Hollywood, Meryl Streep.

Selena Gomez jest gwiazdą popularnego serialu platformy Hulu "Zbrodnie po sąsiedzku". Razem ze Steve'em Martinem oraz Martinem Shortem (ikonami amerykańskiej komedii) stworzyli niesamowite trio, które pokochał cały świat. Produkcja nominowana była do Złotych Globów czy People's Choice Awards.

trwa ładowanie posta...

Koniec zdjęć do trzeciego sezonu

20 kwietnia Selena Gomez poinformowała fanów, że zdjęcia do trzeciego sezonu "Zbrodni po sąsiedzku" dobiegły końca. Fani zachwycili się fotografią, ponieważ piosenkarka pozuje z ikoną i gwiazdą filmowego świata, Meryl Streep.

trwa ładowanie posta...

Gdy w ubiegłym roku świat obiegła informacja, że do ekipy "Zbrodni po sąsiedzku" dołączyła Meryl Streep, wielbiciele serialu oszaleli. Selena Gomez wielokrotnie podkreślała, że jest to jej spełnienie marzeń. Sama jest bowiem fanką żyjącej legendy.

Selena Gomez o radości i zakończeniu zdjęć do serialu
Selena Gomez o radości i zakończeniu zdjęć do serialu (Selena Gomez , Instagram)

Zdjęcie bardzo spodobało się obserwatorom piosenkarki. W niecałe 24 godziny od publikacji zyskało ponad 5 mln (!) polubień.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 1
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0