Nicole Peltz Beckham przestała obserwować firmę Rare Beauty

Nicole Peltz Beckham przestała obserwować Rare Beauty. Koniec przyjaźni?

Źródło zdjęć: © Twitter: musicnewsfactpl / Twitter: musicnewsfactpl
Weronika Paliczka,
08.11.2023 16:30

Czy to kryzys w przyjaźni? Nicole Peltz Beckham przestałą obserwować konto Rare Beauty na Instagramie. Powodem jest zaangażowanie firmy w konflikt w Gazie.

Przyjaźń Seleny Gomez i Nicole Peltz Beckham jest znana w całym Hollywood. Kobiety traktują się wręcz jak siostry: wspierają, spędzają wspólnie święta i wakacje, towarzyszą sobie w ważnych chwilach. Teraz jednak nad relacją zawisły czarne chmury.

Rare Beauty komentuje sprawę kryzysu humanitarnego w Gazie

Selena Gomez jest założycielką i właścicielką marki kosmetycznej Rare Beauty, która regularnie angażuje się w akcje prospołeczne. Rare Beauty wspiera m.in. rozwój dostępu do opieki psychologicznej i psychiatrycznej na całym świecie. Firma zabrała także głos w sprawie kryzysu humanitarnego mającego miejsce w Strefie Gazy.

W oświadczeniu napisano: "Jesteśmy załamani obrazami i raportami pochodzącymi z Bliskiego Wschodu. Tysiące niewinnych cywilów palestyńskich zginęło w izraelskich nalotach, a miliony cywilów zostały przesiedlone i pozostawione bez dostępu do jedzenia, wody, lekarstw czy podstawowych środków do przeżycia. Wiele z tych ofiar to dzieci. Cywile palestyńscy muszą być chronieni, bez żadnych wyjątków. Nadal jesteśmy załamani okropnym atakiem terrorystycznym na niewinnych cywilów w Izraelu, który miał miejsce 7 października, wśród ofiar były również dzieci. Nie ma sytuacji, w której ataki na cywilów są akceptowalne. Zdecydowanie potępiamy wszelkie formy antysemityzmu i islamofobii."

Firma Rare Beauty zapewniła także, że dokona wpłat na rzecz Międzynarodowego Czerwonego Krzyża oraz UNICEF. We wpisie zaznaczono, że DNA marki opiera się na inkluzowności. Rare Beauty jest firmą różnorodną, zatrudniającą osoby o różnej orientacji seksualnej, tożsamości płciowej, religii czy rasie.

Pomóż nam zmienić internet na lepsze. TUTAJ

trwa ładowanie posta...

Nicole Peltz Beckham nie wspiera Seleny Gomez?

Nie wszystkim spodobało się oświadczenie Rare Beauty. Komentarze pod postem jasno dają do zrozumienia, że "kryzys humanitarny", o którym napisała marka to ludobójstwo i tak powinno się je nazywać. Nicole Peltz Beckham również dała do zrozumienia, że nie podoba jej się post marki Seleny Gomez. Żona Brooklyna Beckhama odobserwowała profil Rare Beauty na Instagramie. Czy krok ten oznacza zakończenie przyjaźni z aktorką? Tego nie wiadomo.

trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 1
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 1