Selena Gomez broni swojego nowego partnera

Selena Gomez potwierdza nowy związek. Partner gwiazdy również jest znany

Źródło zdjęć: © Twitter: PopBase / Twitter: PopBase
Weronika Paliczka,
08.12.2023 09:45

Fani Seleny Gomez przeprowadzili dochodzenie, które doprowadziło ich do nowego związku artystki. Gomez potwierdziła przypuszczenia, a także wróciła na Instagrama, aby bronić Benny'a Blanco, z którym jest związana od sześciu miesięcy. Fani artystki nie są zachwyceni.

Brazylijski fanclub Seleny Gomez podał informację, że artystka jest w związku z tekściarzem Benny'm Blanco. Gomez, która była w trakcie przerwy od Instagrama, powróciła, aby bronić nowego partnera. Nie wszystkim się to spodobało.

Selena Gomez jest w związku z artystą

Pod postem fanclubu Selena Gomez napisała: "On jest absolutnie wszystkim w moim sercu. Jest najlepszym, co mi się przydarzyło. Jest lepszy od wszystkich (mężczyzn - przyp. red.) z którymi byłam". Gomez odniosła się także do nieprzychylnego komentarza: "Nie rozumiem. Gdybym naprawdę cię obchodziła. To jest moje największe szczęście. Jeśli nie czujesz się wolnym do powiedzenia czegokolwiek na mój temat, ja jednak nigdy nie pozwolę, aby twoje słowa prowadziły mnie przez życie kiedykolwiek. Mam dość. Jeśli nie możesz zaakceptować mnie, gdy jestem najszczęśliwsza, nie bądź w moim życiu".

trwa ładowanie posta...

Benny Blanco jest znanym wokalistą i tekściarzem. Mężczyzna odpowiada m.in. za hity Eda Sheerana "Don't" czy "Castle on the Hill". Blanco pisał też piosenki dla Justina Biebera, Maroon 5, Seleny Gomez czy Anne-Marie. Co ciekawe, fani artystki zauważają, że Blanco jakiś czas temu nazwał ją "pozbawioną osobowości".

Fani Seleny Gomez nie popierają jej postawy

Fani Seleny Gomez zauważają, że artystka wycofała się z Instagrama, gdy jej obserwujący oczekiwali od niej wsparcia Palestyny. Komentująca napisała: "Ona tutaj robi wszystko, co w jej mocy, pod tym postem w związku z jakimś pieprzonym związkiem, ale kiedy poproszono ją, aby stanęła po stronie ludzi z Palestyny, nagle musiała zrobić przerwę w mediach społecznościowych. w rozmowie w mediach społecznościowych. *odrzuca połączenia telefoniczne*"

Selena Gomez odpowiedziała na zarzut komentującej, przyznając jej rację. Była gwiazda Disney Channel ma być w związku z Benny'm Blanco od sześciu miesięcy, co oznacza, że utwór "Single Soon" został wydany, gdy artystka była już w związku, co również nie podoba się fanom.

Wiele osób zarzuca Gomez hipokryzję, ponieważ krytykowała swojego byłego chłopaka Justina Biebera, gdy ten bronił Hailey Bieber, tymczasem właścicielka Rare Beauty robi dokładnie to samo w kontekście nowego partnera.

trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 1
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 2
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0