Zabawka erotyczna inspirowana Stranger Things

Rarytas dla fanów "Stranger Things" - sztuczna wagina z paszczą Demogorgona

Źródło zdjęć: © Twitter, YouTube
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,01.06.2022 10:00

Nie chcę wiedzieć, dlaczego kliknęliście w nagłówek tego artykułu. Przejdźmy od razu do konkretów, czyli bohaterki niniejszej historii - sztucznej waginy inspirowanej paszczą krwiożerczego potwora ze "Stranger Things".

Fleshlight to firma, która specjalizuje się w produkcji zabawek na samotne wieczory. Jej flagowym gadżetem jest tytułowy Fleshlight, który ma kształt latarki, ale wnętrze urządzenia służy do stymulacji seksualnej (połączenie dwóch słów: flesh "ciało" i flashlight "latarka"). Firma przy okazji premiery nowego sezonu Stranger Things postanowiła nieco urozmaicić swoją ofertę.

Fleshlight zaprezentował na swoim oficjalnym koncie na Twitterze zmodyfikowaną wersję klasycznego gadżetu. Zmianie uległ design otworu, który nie wygląda już jak sztuczna wagina, ale jak rozwarta, pokryta wieloma ostrymi zębami paszcza Demogorgona - przerażającego potwora, który niejednokrotnie pokrzyżował plany bohaterom serialu Stranger Things. "Dzieło" możecie obejrzeć pod poniższym linkiem.

trwa ładowanie posta...

Internauci są zdziwieni

Zmodyfikowana wersja gadżetu erotycznego wywołała dyskusję na Twitterze. "Nie wiem, czy powinniśmy czuć przerażenie, czy podniecenie?", "Z jednej strony jest to obrzydliwe... ale w sumie to gdzie mogę to kupić?", "Nie byłem w kościele od 10 lat i teraz rozważam powrót". Wniosek jest taki - jeśli zobaczyliście sztuczną waginę z paszczą potwora, to właśnie dotarliście do końca internetu. Gratulacje.

Nowy sezon "Stranger Things"

4. sezon Stranger Things jest jedną z najbardziej wyczekiwanych produkcji tego roku. Bracia Duffer pracowali nad nową odsłoną kultowego serialu przez trzy lata. 4. sezon zostanie podzielony na dwie części - pierwszą już możemy oglądać na Netflixie, a na kolejną musimy poczekać do lipca. Jeśli nie boicie się spojlerów, przeczytajcie tekst Ani, która wyjaśni wam wiele zagadek dotyczących hitu Netflixa.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 2
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0