"Stranger Things", ale to animacja. Netflix potwierdza nowy serial
"Stranger Things" zostanie przeniesione do animowanego uniwersum. Za projekt będą odpowiedzialni bracia Duffer, twórcy oryginalnej serii.
"Stranger Things" to jeden z najpopularniejszych anglojęzycznych seriali produkcji Netfliksa. Zadebiutował w 2016 r. i przy premierze każdego sezonu zaliczał nowe rekordy oglądalności. Czwarty sezon ma na koncie 335 mln godzin oglądalności (przez pierwszy tydzień) i do tej pory został pobity wyłącznie przez "Wednesday" (341 mln) oraz "Squid Game" (571 mln).
Podobne
- Fani "Stranger Things" proszą, by jedna ze zmarłych postaci wróciła do życia
- Stranger Things 4: Netflix przygotował NIESPODZIANKĘ w Krakowie na 26 maja
- Netflix nakręcił "Stranger Things 4" w miejscu kaźni Żydów i Polaków. "Oburzające"
- Netflix ostrzega przed scenami przemocy w "Stranger Things". W tle masakra w Teksasie
- "Stranger Things" – finał 4. sezonu to RZEŹ. Gwiazdor serialu ostrzega fanów
Uniwersum "Stranger Things" zostanie rozbudowane, jednak tym razem nie będzie to aktorski spin-off. Nowy animowany serial Netfliksa dostał zielone światło, ale bracia Duffer, twórcy serii, mają jeszcze wiele planów co do historii miasteczka Hawkins.
To nie koniec "Stranger Things"
Historia serialu z Millie Bobby Brown w roli Jedenastki kończy się wraz z piątym sezonem, ale dla fanów nie oznacza to pożegnania. Netflix ma w planach rozbudowanie całego uniwersum.
"Zawsze marzyliśmy o animowanym 'Stranger Things' w duchu kreskówek z sobotnich poranków, które kochaliśmy dorastając" - napisali w oświadczeniu bracia Duffer.
Za animację będzie odpowiadać Flying Bark Productions i Eric Robles. Bracia Duffer obejmą funkcję producentów wykonawczych razem z Shawnem Levym i Danem Cohenem.
Do tej pory oficjalnie potwierdzono wyłącznie animowany serial. Pozostałe projekty spod szyldu "Stranger Things" wciąż czekają na zielone światło.
Popularne
- Znamy przyczynę śmierci sowy Duolingo. Dua Lipa opłakuje ptaka
- Stuu został pobity? Szokujące nagranie obiegło internet
- Kotolga jest viralem na TikToku. Kim jest i co o niej wiadomo?
- Sowa Duolingo nie żyje. Wszyscy możecie ją mieć na sumieniu
- Żugajki na tropie nowego partnera Julii. Kim jest tajemniczy mężczyzna?
- Powstał tłumacz z polskiego na deweloperski. "Zrozum groźne gatunki"
- Sprawa korepetytora trafiła do Rzeczniczki Praw Dziecka. Co dalej?
- Damiano David wystąpił w Polsce. Zagrał nowy kawałek
- Jak pachną perfumy Skolima BEBECITA? Ekspert zabrał głos