ludzie
Uczniowie misgenderowali niebinarne koleże. Szkoła pozwała ich za molestowanie
Proboszcz Najjjki dowiedział się o jej twórczości

PROBOSZCZ Najjjki dowiedział się o jej patotwórczości! "Niedopuszczalne"

Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,12.11.2021 12:02

Wszyscy czekaliśmy na to, aby Najjjka poniosła odpowiedzialność za swoją twórczość. Ten dzień wreszcie nastał - o sprawie katotiktokerki dowiedzieli się kościelni hierarchowie.

bFFxcVmb

Trudno znaleźć drugą osobę, która wywoływałaby tyle negatywnych emocji wśród internetowej społeczności, co katolicka tiktokerka o pseudonimie Najjjka. Konto 22-letniej twórczyni obserwuje ponad 250 tys. osób, a filmy Najjjki doczekały się 7 mln wyświetleń. W jaki sposób kobieta się wybiła? Ewangelizowaniem, ale w wypaczony, patologiczny sposób, który z nauczaniem Kościoła ma niewiele wspólnego.

Kiedy słucha się wypowiedzi Najjjki, krew w żyłach zaczyna się gotować. Wśród najsłynniejszych wypowiedzi tiktokerki warto wymienić takie stwierdzenia jak:

  • Stosowanie antykoncepcji powoduje depresję. "Twoja dusza czuje, że nie była chciana na tym świecie"
  • To dobrze, że Iza z Pszczyny zmarła. "Nie ludzie mają decydować o tym, które dziecko przeżyje, a które nie"
  • Sugerowanie, że homoseksualizm to dzieło szatana

Tiktokerzy mają dość działalności Najjjki

Najjjka rozwścieczyła tiktokerkę MissBlair do tego stopnia, że kobieta podjęła konkretne działania, aby internetowa patokatoliczka poniosła konsekwencje swoich działań w rzeczywistości. MissBlair skontaktowała się z parafią, do której przynależy Najjjka i i opowiedziała o szkodliwej twórczości Najjjki: - Powiedzieli, że to jest niedopuszczalne, aby taka sytuacja miała miejsce.

Kobieta wysłała materiały na temat Najjjki na plebanię, dzięki czemu o swojej podopiecznej dowiedział się sam proboszcz. - Oprócz mnie anonimowo zrobiły to jeszcze dwie osoby - mówi MissBlair i dodaje, że: - Przedwczoraj dwa obszerne zawiadomienia zostały także wysłane do kurii.

MissBair zaznacza, że nie ma oporów, aby przy najbliższej okazji pójść na policjęoskarżyć Najjjkę o szerzenie mowy nienawiści.

bFFxcVmd

Czego może się spodziewać Najjjka?

- Mogą cię czekać także inne niespodzianki - mówi MissBlair, zwracając się bezpośrednio do Najjjki. - Podsunęłaś pomysł, aby powiadomić Stowarzyszenie Przeciw Ksenofobii, bo to pasuje do tego, co ty uskuteczniasz w sieci. Jeżeli to nie pomoże, to czekają cię przykre niespodzianki medialne. [...] Chcesz być medialna, będziesz medialna.

Sprawa jest rozwojowa. MissBlair z podjęciem dalszych kroków przeciwko Najjjce czeka na odpowiedzi od instytucji, do których wysłała powiadomienia o internetowej patokatoliczce.

Chcielibyście, aby Najjjka zniknęła z TikToka?

Co o tym myślisz?
  • serduszko
  • ogień
  • uśmiech
  • smutek
  • złość
  • kupka
Agula,zgłoś
Tak!!!!!
Odpowiedz
0
like
0
dislike
Nilik,zgłoś
Tak!!!!!!!
Odpowiedz
0
like
0
dislike
Najjjka,zgłoś
nie.
Odpowiedz
0
like
5
dislike
Komentarze (3)
arrow
10 dni płatnego urlopu. Benefit dla osób transpłciowych i niebinarnych