ludzie
Kanye West założył bluzę z Janem Pawłem II i napisem "White Lives Matter"
Proboszcz Najjjki dowiedział się o jej twórczości

PROBOSZCZ Najjjki dowiedział się o jej patotwórczości! "Niedopuszczalne"

Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,12.11.2021 12:02

Wszyscy czekaliśmy na to, aby Najjjka poniosła odpowiedzialność za swoją twórczość. Ten dzień wreszcie nastał - o sprawie katotiktokerki dowiedzieli się kościelni hierarchowie.

bGlmSUkz

Trudno znaleźć drugą osobę, która wywoływałaby tyle negatywnych emocji wśród internetowej społeczności, co katolicka tiktokerka o pseudonimie Najjjka. Konto 22-letniej twórczyni obserwuje ponad 250 tys. osób, a filmy Najjjki doczekały się 7 mln wyświetleń. W jaki sposób kobieta się wybiła? Ewangelizowaniem, ale w wypaczony, patologiczny sposób, który z nauczaniem Kościoła ma niewiele wspólnego.

Kiedy słucha się wypowiedzi Najjjki, krew w żyłach zaczyna się gotować. Wśród najsłynniejszych wypowiedzi tiktokerki warto wymienić takie stwierdzenia jak:

  • Stosowanie antykoncepcji powoduje depresję. "Twoja dusza czuje, że nie była chciana na tym świecie"
  • To dobrze, że Iza z Pszczyny zmarła. "Nie ludzie mają decydować o tym, które dziecko przeżyje, a które nie"
  • Sugerowanie, że homoseksualizm to dzieło szatana
trwa ładowanie posta...

Tiktokerzy mają dość działalności Najjjki

Najjjka rozwścieczyła tiktokerkę MissBlair do tego stopnia, że kobieta podjęła konkretne działania, aby internetowa patokatoliczka poniosła konsekwencje swoich działań w rzeczywistości. MissBlair skontaktowała się z parafią, do której przynależy Najjjka i i opowiedziała o szkodliwej twórczości Najjjki: - Powiedzieli, że to jest niedopuszczalne, aby taka sytuacja miała miejsce.

trwa ładowanie posta...

Kobieta wysłała materiały na temat Najjjki na plebanię, dzięki czemu o swojej podopiecznej dowiedział się sam proboszcz. - Oprócz mnie anonimowo zrobiły to jeszcze dwie osoby - mówi MissBlair i dodaje, że: - Przedwczoraj dwa obszerne zawiadomienia zostały także wysłane do kurii.

MissBair zaznacza, że nie ma oporów, aby przy najbliższej okazji pójść na policjęoskarżyć Najjjkę o szerzenie mowy nienawiści.

bGlmSUkB

Czego może się spodziewać Najjjka?

- Mogą cię czekać także inne niespodzianki - mówi MissBlair, zwracając się bezpośrednio do Najjjki. - Podsunęłaś pomysł, aby powiadomić Stowarzyszenie Przeciw Ksenofobii, bo to pasuje do tego, co ty uskuteczniasz w sieci. Jeżeli to nie pomoże, to czekają cię przykre niespodzianki medialne. [...] Chcesz być medialna, będziesz medialna.

trwa ładowanie posta...

Sprawa jest rozwojowa. MissBlair z podjęciem dalszych kroków przeciwko Najjjce czeka na odpowiedzi od instytucji, do których wysłała powiadomienia o internetowej patokatoliczce.

Chcielibyście, aby Najjjka zniknęła z TikToka?

Co o tym myślisz?
  • serduszko
  • ogień
  • uśmiech
  • smutek
  • złość
  • kupka
Agula,zgłoś
Tak!!!!!
Odpowiedz
0
like
0
dislike
Nilik,zgłoś
Tak!!!!!!!
Odpowiedz
0
like
0
dislike
Najjjka,zgłoś
nie.
Odpowiedz
0
like
5
dislike
Komentarze (3)
arrow
Król szurów skazany. Obrażał w internecie poznańskich lekarzy