Tomasz Dorożała

"Egzorcysta" z TikToka wypędza demony na oczach DZIECI. Kto wyleczy je z traumy?

Źródło zdjęć: © TikTok
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,19.01.2022 13:45

Jeśli nigdy wcześniej nie zapoznaliście się z twórczością "uzdrowiciela" Tomasza Dorożały, przed czytaniem tego artykułu skonsultujcie się ze swoim lekarzem. Nie dajemy gwarancji, że spotkanie z demonami nie pozostawi uszczerbku na waszej psychice.

Tomasz Dorożała to "głos prawdziwego przebudzenia". Twierdzi, że jest pastorem we wspólnocie "Potęga Nieba" Kościół Chrześcijan Pełnej Ewangelii w Gdańsku i założycielem Służby Apostolskiej "Ogień Przebudzenia". Mężczyzna zyskał popularność pod koniec 2021 roku, gdy media nagłośniły filmiki, na których Dorożała prezentuje swoje supermoce. Chodzi o wypędzanie demonów z ludzi.

Dorożała twierdzi, że posiada legalnie zarejestrowaną działalność kościelną posiadającą osobowość prawną. W zakres rzekomo bezpłatnych usług mężczyzny wchodzi uwalnianie zniewolonych, uzdrawianie chorych, prorokowanie. Dorożała przykłada dużą wagę do rozwoju swoich kanałów w social mediach. Regularnie udostępnia filmiki ze spotkań, których sensacyjny charakter zapewnia mu rozgłos w sieci.

trwa ładowanie posta...

Dorżała pochodzi z Knurowa. Lokalny portal napisał, że z "uzdrowicielem" miał się skontaktować sam Jezus, który powiedział mu coś takiego: "Tomek, będziesz posłany do Polski, na Europę i na świat. Będziesz głosił moją Ewangelię i będziesz kładł ręce na ludzi, a oni będą chrzczeni Duchem Świętym i ogniem". Nie wiadomo jeszcze, w jaki sposób Jezus nauczył się tak dobrze mówić po polsku.

Śródziemie ma Gandalfa, my mamy Dorożałę

Dorożała wybił się na filmiku, który przedstawia egzorcyzmowanie ludzi w biurowcu w centrum Gdańska. Na nagraniu widzimy kobietę, która telepie się, wierzga, krzyczy, a Dorożała i jego pomocnik trzymają ją, szczekają i wydzierają się do demonów. "W imieniu Jezusa wyłaź! Wyłaź! Wyłaź! Won! Won! Won! Won! Opuszczasz jej ciało!". Można powiedzieć, że jest to "The Office" z alternatywnego patowymiaru.

UWAGA, bardzo silna manifestacja demonów! egzorcyzmy | Bartosz Michałów TomaszDorożała | Dotyk Nieba

Czy szczekanie na demony przynosi efekty? Według jednej z uczestniczek spotkań z Dorożałą, jak najbardziej. "Zrozumiałam, że mam moc i autorytet w Chrystusie. Uwierzyłam w to i nakazałam mojej macicy wrócić na swoje miejsce!"

trwa ładowanie posta...

Wypędzanie demonów na oczach dzieci i z udziałem dzieci

Ludzie mają różne fetysze. Niektórych jara przebieranie się w kostiumy zwierząt, a innych telepanie się pod wpływem dotyku Tomasza Dorożały. Okej, jako dorośli ludzie możemy robić co chcemy z wolnym czasem. Jednak nie mogę przejść obojętnie wobec tego, że w spotkaniach z wypędzaniem demonów uczestniczą dzieci. Możemy je zobaczyć na wielu sensacyjnych filmikach "uzdrowiciela" z TikToka.

Tomasz Dorożała
Tomasz Dorożała (TikTok)
Tomasz Dorożała
Tomasz Dorożała (TikTok)

Na jednym z tiktoków Dorożała pokazuje, że wypędza demony z dziewczynki - ta scena wygląda bardzo niepokojąco. Najgorsze jest to, że w pomieszczeniu jest inna osoba dorosła i nie robi nic, gdy "uzdrowiciel" z TikToka zmusza dziecko, by położyło się na podłodze.

Tomasz Dorożała
Tomasz Dorożała (TikTok)

Co Dorożała sądzi o tym, że świadkami wypędzania demonów są dzieci? - Dzieci oglądając to nie mają żadnych traum - powiedział "uzdrowiciel" w wywiadzie dla Polsat News. - Nasze dzieci coraz lepiej się uczą, mają więcej szczęścia w życiu, wszystko jest dobrze.

Psycholog dziecięcy Krzysztof Sarzała jest jednak odmiennego zdania i zwraca uwagę, że dziećmi podczas oglądania "egzorcyzmów" targają sprzeczne i trudne uczucia. Dzieci zdecydowanie nie powinny być świadkami praktyk, które przeprowadza Dorożała - chyba, że od razu dostaną terapeutę, który pomoże im przepracować to, co zobaczyły i usłyszały.

Tomasz Dorożała w głównych wydarzeniach PolsatNews , 5.12.21

PS. Nie zapominajmy, że do wypromowania Dorożały przyczynił się DeeJayPallaside - youtuber, który posiada prawie 2 miliony subskrypcji!

Tomasz Dorożała
Tomasz Dorożała (YouTube)

Źródła: Facebook/Donald.pl/naTemat.pl/Polsat News/twojknurow.pl

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 3
  • emoji ogień - liczba głosów: 2
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 10
  • emoji smutek - liczba głosów: 3
  • emoji złość - liczba głosów: 9
  • emoji kupka - liczba głosów: 6
aaben,zgłoś
Może pan Dorożala nagra filmik z hospicjum dla dzieci w ostatniej fazie raka albo chociaż uzdrowi chorych na stwardnienie rozsiane lub mukowiscydozę. Te "cuda" wyglądają raczej na ustawkę z demonami niż ich wypędzanie.
Odpowiedz
6Zgadzam się3Nie zgadzam się
zobacz odpowiedzi (2)