Kult Świętego Mikołaja na TikToku

TikTokiem zawładnął kult Świętego Mikołaja. Musicie do niego dołączyć!

Źródło zdjęć: © Kolaż: Vibez
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,10.11.2021 16:56

Kiedy Halloween się kończy, rozpoczyna się okres świąteczny. Jednym z dziwniejszych trendów, które mają wprowadzić nas w ten wyjątkowy czas, jest tzw. kult Świętego Mikołaja na TikToku. Zapewniam, że nie ma on nic wspólnego ze składaniem ofiar z reniferów.

Wśród różnych dziwnych trendów zajmujących społeczność TikToka są tzw. kulty. Są to inicjatywy, które mają nieco inny charakter niż kulty religijne lub kult jednostki w państwie totalitarnym. Aby zostać członkiem kultu na TikToku, należy zmienić zdjęcie profilowe na zdjęcie o tematyce związanej z kultem. W ten sposób grupa rozpoznaje, kto bierze udział w trendzie.

Wstępując w szeregi kultu na TikToku, powienieneś/aś wrzucać na kanał content o tematyce związanej z trendem. Społeczność TikToka była świadkiem powstania kilku kultów m.in. Landy Del Rey, chomików, bohatera anime Vegety oraz postaci Ghostface'a z filmu "Krzyk". Czym natomiast wyróżniają się filmy związane z kultem Świętego Mikołaja?

Chodzi o to, aby poczuć klimat nadchodzących świąt

Trendy na TikToku często zachęcają ludzi do promowania niebezpiecznych zachowań, ale ta reguła nie dotyczy kultu Świętego Mikołaja. Uczestnicy tego trendu pomagają innym użytkownikom aplikacji poczuć ducha zbliżających się świąt poprzez wysyłanie wiadomości z pozytywnym przekazem, wykonywanie dobrych uczynków, dzielenie się przepisami na świąteczne potrawy lub przebieranie się za Mikołaja.

trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...

Popularne trendy na TikToku

Musicie przyznać, że kult Świętego Mikołaja jest tak niewinny jak sen niemowlęcia. Jeśli jednak wolicie poczytać o mroczniejszych rzeczach, opisujemy dla Was najpopularniejsze trendy, które emocjonują społeczność TikToka. Wśród nich znajduje się trend na okradanie szkół z wyposażenia oraz trend wchodzenie na schody ze skrzynek po mleku i spadanie na ziemię. Czytajcie i oglądajcie!

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 1
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 1