ludzie
Król szurów stanie przed sądem. Grozi mu wysoka kara
Charlie D'Amelio o tym, co myśli o obecnym TikToku

Charli D’Amelio się skończyła? "Tracę radość z TikToka"

Źródło zdjęć: © YouTube @Dixie D'Amelio / YouTube @Dixie D'Amelio
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,12.05.2021 11:48

Najpopularniejsza gwiazdorka TikToka dorosła do tego stanu, w którym człowiek mówi, że kiedyś to były czasy, a teraz czasów już nie ma. Charli D’Amelio nie podoba się obecny TikTok. A kiedyś jej się podobał. No i co teraz?

Charli D'Amelio obserwuje na TikToku ponad 115 milionów użytkowników. Kiedy dziewczyna założyła konto w serwisie w 2019 roku, na pewno nie mogła się spodziewać, że po trzech latach działalności zostanie najpopularniejszą twórczynią na platformie. Postronny obserwator uznałby jej statystyki za gigantyczny sukces – spełnienie marzeń o sławie i bogactwie w młodym wieku (influnecerka ma 17 lat).

Po trzech latach rozwijania swojej marki na TikToku, Charli D'Amelio jest niekwestionowaną królową tego serwisu. I wygląda na to, że dziewczyna czuje się nasycona tym, co osiągnęła. Niedawno Amerykanka pojawiła się w programie "The Early Late Night Show", którego prowadzącą jest jej siostra, Dixie D'Amelio. Charli wypowiedziała się na temat obecnej kondycji TikToka… i są to gorzkie słowa.

trwa ładowanie posta...

Charli D'Amelio irytują krytycy jej twórczości

Najpopularniejsza tiktokerka podczas występu w talk-show swojej siostry opowiedziała o tym, jak jej pasja do social mediów słabnie. Dziewczyna stwierdziła, że obecnie bardzo trudno jest jej czerpać przyjemność z działania na TikToku: – Kiedy masz tak niesamowite możliwości, ale cały świat krytykuje każdy twój ruch, to trudno jest znaleźć przyjemność w rzeczach, które ciągle są niszczone.

Niezwykle trudno jest kontynuować robienie czegoś, o czym ludzie mówią, że tego nienawidzą.

- Charli D'Amelio
trwa ładowanie posta...

Kiedyś były przyjaźnie. Teraz jest wyścig szczurów

Najpopularniejszą tiktokerkę irytuje nie tylko krytyka wymierzona w jej stronę, ale i rosnąca konkurencyjność pomiędzy twórcami w serwisie. – To trudne – powiedziała Charli D’Amelio. – To nie wygląda tak, jak kiedyś, kiedy była współpraca, zabawa i przyjaciele. Teraz wszyscy próbują się nawzajem pokonać. I to dla mnie nie ma sensu. Nie dlatego założyłam konto na TikToku.

Zaczęłam działać na TikToku, ponieważ robiłam zabawne filmy taneczne z przyjaciółmi, a obecnie są to jedne wielkie zawody.

- Charli D'Amelio

– Ludzie rozmawiają ze sobą, kiedy jest to dla nich wygodne, lub chcą współpracować, kiedy jest to dla nich korzystne, a co się stało z przyjaźniami? – zastanawiała na Dixi D’Amelio w rozmowie ze swoją siostrą. – Kiedyś wszyscy byli ze sobą blisko i to tak prędko się zmieniło. Jest trudno, kiedy nie masz dużej grupy przyjaciół, która wspierałaby cię, gdy przechodzisz przez różne rzeczy w życiu.

Podzielacie zdanie najpopularniejszej tiktokerki, że kiedyś było pięknie, a teraz jest niefajnie? Dajcie znać, co myślicie o tym w komentarzach.

Charli Was So Nervous To Be On The Show | Dixie D'Amelio

Jeśli chodzi o wypowiedzi celebrytów młodego pokolenia, sprawdźcie, jak Billie Eilish zareagowała na popularność okładki w "Vogue'u".

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 8
  • emoji ogień - liczba głosów: 3
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 4
  • emoji smutek - liczba głosów: 26
  • emoji złość - liczba głosów: 6
  • emoji kupka - liczba głosów: 10
Charli ma rację pamietam jescze ten hype house jak świetnie się dogadywali byli przyjaciółmi ale zaczęła się konkurencja ahhh tęsknię za tym czasie jak innych nie obchodziły wyświetlenia na tik toku
Odpowiedz
0like0dislike
Komentarze (1)
arrow
Praca jak wakacje. Zwiedzaj świat i zgarnij 10 tys. euro