Po poście Kaczorowskiej influencerki dzielą się swoimi historiami. Serio, czas coś zmienić
Pyra w Korei, Okuniewska, Kacper "MUDORMOOD" Kruz, Karolina Bednarz – to tylko część historii, które odnoszą się do „mody na brzydotę”, a które powinniście poznać, żeby poczuć się w tym całym bagnie trochę lepiej i mniej samotnie
Wczoraj pisaliśmy o tekście Agnieszki Kaczorowskiej. Aktorka stwierdziła, że w sieci panuje ostatnio „moda na brzydotę” i wszyscy „taplają się we własnym błotku”, zamiast coś ze sobą zrobić. Post dotknął i poruszył wiele osób.
Podobne
- Influencerki wrzucają informacje o wojnie w Ukrainie i narzekają na ucięte zasięgi. SERIO?
- Influencerki odrzuciły współpracę z Natsu! "Niebezpieczne, żeby takie coś podpisać"
- Viralowy filmik starszej gotki. Wyrwała się spod pantofla męża?
- Gonciarz dostaje 570 zł na Patronite. Fani się odwrócili?
- Jaroniewska zdradziła koszty wesela. Internauci chwytają się za głowę
Część z nich postanowiła podzielić się swoimi historiami związanym z tą presją na bycie „idealną/idealnym”. Niektóre z tych opowieści są naprawdę bardzo przykre, ale naszym zdaniem również bardzo ważne, bo dzięki nim nie czujemy się osamotnieni. Dlatego zebraliśmy dla Was kilka tekstów i osób, z którymi naprawdę warto się zapoznać.
Pyra w Korei
Agnieszka, czyli Pyra z Korei, która na co dzień na swoich kanałach opowiada o życiu w Korei Południowej, też podzieliła się na swoim instastory swoimi przemyśleniami odnośnie całej sprawy. Napisała, że zawsze stara się umalować przed wrzuceniem czegoś na stories, bo się boi. Boi się, bo w sieci toczą się dyskusje o tym, czy jest brzydka.
Na szczęście jej społeczność jest bardzo wspierająca, a z setek wiadomości, które po opublikowaniu tego stories dostała: „wyłania się obraz cudownego, zdroworozsądkowego, a przede wszystkim tolerancyjnego pokolenia”.
Kacper Kruz
Głos zabrał też Kacper, który już jakiś czas temu pogadał z nami o pracy nad swoją samooceną i akceptacją siebie. Także chyba nikogo nie dziwi, że musiał się tutaj znaleźć, prawda? W każdym razie w pełni się z nim zgadzamy – epoka pań „z magazynów” i panów „przystojniachów” się skończyła. Całe szczęście!
Karolina Bednarz
Tak, to jest bardzo długi post, bo jego dwie części znajdują się w komentarzu pod zdjęciem, ale ze wszystkim zebranych w tym artykule historii, to właśnie opowieść Karoliny najbardziej mnie poruszyła.
Kasia Mecinski
Kasię tutaj przywołuje chociażby dlatego, że w jej tekście znajdziecie dużo ciepła i zrozumienia, a przede wszystkim trochę innego, siostrzanego spojrzenia na sprawę. Przy okazji podrzucam też jej książkę „Nie obraź się, ale…”. Myślę, że każdej, każdemu z nas, jej lektura w tej całej dyskusji zrobiłaby dobrze.
Okuniewska
Chyba trochę tak jak ja, też poczuła, że ktoś tym postem wrzucił ją do innej, starej i wcale nie takiej pięknej, rzeczywistości. I po pierwsze przeczytajcie sobie jej komentarz do sprawy, a po drugie przesłuchajcie ostatniego odcinek jej podcastu, w którym mówi o hejcie. Aha no i: „Niech żyje moda na brz...Stop - NA WOLNOŚĆ”.
Komentariat
Także mamy nadzieję, że te historie choć trochę Wam pomogły. A jeśli macie ochotę na więcej dobrych postaw influencerów, to możecie dowiedzieć się, dlaczego Zetka Kacper odchodzi i dlaczego jest to właściwie dobra wiadomość.
Popularne
- To oni pozwali Sylwestra Wardęgę. Lista jest bardzo długa
- W 12 godziny spała z 1000 facetów. Onlyfansiara twierdzi, że pobiła rekord
- Dubajska czekolada trafiła do Żabki. Limitowana i ekstremalnie droga
- AI Iga Świątek wali szoty w reklamie pubu Mentzena. Będą pozwy?
- "Fazolandia" sprzedana. Koniec marzenia słynnego youtubera
- Jelly Frucik spał z Wojtkiem Golą? Żaden 20-stronnicowy dokument tego nie wymaże
- Dawid Podsiadło z AliExpress. Hubert jak Maciej Musiał - też posprząta mieszkanie
- Koniec z wagarami? MEN chce walczyć z niską frekwencją
- 19 stycznia krytyczną datą dla TikToka. MrBeast zabrał głos