Pierwsze dziecko w Ekipie! Murcix polubiła wpis

Pierwsze dziecko w Ekipie! Jedni gratulują, inni nie szczędzą złośliwości. Oberwało się nawet Wersow

Źródło zdjęć: © Instagram, Kolaż: Vibez, Twitter
Oliwier NytkoOliwier Nytko,12.08.2022 13:00

Dscll i Nowciax ogłosili, że w Ekipie pojawi się pierwsze dziecko. Przy okazji Murcix polubiła post, który atakował Wersow i zarzucał jej "kompleks członkiń Ekipy". Ach, te dramy influenserów.

Ach, pora na kolejne dramy w Ekipie. W sumie w byłej już Ekipie, ponieważ grupa, którą znaliśmy od kilku lat, rozpadła się . Taką informację podał sam Friz. Część osób gratuluje, część twierdzi cynicznie, że zabieg marketingowy pod podbicie upadających zasięgów "mniejszych" twórców.

Mowa o Piotrze Nowaku, znanym w sieci jako Nowciax, który ogłosił 11 sierpnia, że jego partnerka - Kasia Mikołowicz "@dscll" - jest w ciąży.

Dscll i Nowciax pierwszymi rodzicami w Ekipie

"Projekt nad którym pracujemy od kilku miesięcy👶🏻" - napisał przyszły tato, czyli Nowciax na Instagramie.

trwa ładowanie posta...

W komentarzach zbiegli się znani z różnych środowisk, aby pogratulować parze. Pod postem na Instagramie możemy znaleźć słowa wsparcia i radości od takich osób, jak m.in. Nitro, Maciej Dąbrowski, Patec, Żabson czy Margaret.

Ciąża w Ekipie podzieliła internautów na dwa obozy

Nie wszyscy są jednak zachwyceni. Wygląda na to, że ciąża influenserki poróżniła internautów. Niektórzy szerze "jarają" się stanem Kasi:

"Ledwo wyszłam z pracy a tu News że Nowciu i Kasia spodziewają się dziecka 🥹 Oby ciąża przebiegła bez komplikacji a dziecko rosło zdrowo ❤️‍🔥" - pisze jedna z użytkowniczek Twittera.

trwa ładowanie posta...

"ciąża Nowciaxow to ostatnia rzecz, jakiej się spodziewałam, ale zaje*sicie" - pisze inna.

trwa ładowanie posta...

"to będzie najbardziej stylowe dziecko w Polsce" - twierdzi inna internautka.

trwa ładowanie posta...

Są osoby, które zamiast gratulować śmieją się z komentarzy towarzyszących ogłoszeniu o pierwszej ciąży w Ekipie i nie przebierając w słowach komentują prywatne wybory internetowych celebrytów:

"Dla mnie beka z ludzi, którzy piszą, że to będzie najlepiej ubrane dziecko w Polsce xD przecież on się nosi jak mój ojciec 30 lat temu" - twierdzi użytkownik Wykopu.

"Jak to jest, że ludzie 20+ dalej wpadają? xD Przecież on tę laskę ledwo zna, są se sobą ile? Rok? Co to jest? Podziwiam, a raczej szokuje mnie, że ludzie po tak krótkim czasie znania się podejmują decyzje o czymś na całe życie xd No ale oby im się ułożyło" - twierdzi inny.

"Jak Nowciax dobrze to wykorzysta, to jego zasięgi poszybują pod niebiosa (sam taki głupi odcinek, jak informuje "zaskoczonych" ekipowiczów o tym fakcie, może zrobić robotę)" - stwierdza inny internauta.

Daleki byłbym od oskarżania kogokolwiek, że chce wykorzystać dziecko dla zasięgów. Jeszcze dalszy byłbym od komentowania osobistych wyborów. Ale fakt: po rozpadzie Ekipy, teraz ci "mniej widoczni" członkowie, mogą być sami kowalami swojego losów i zasięgów. Nowa droga życiowa, nowe wyzwania, nowe wizerunki. Ludzie dorastają.

Murcix polubiła komentarz o "kompleksach Wersow"

Ach, te twitterowe dramy. Z informacji użytkowników Twittera, wynika, że Murcix, także była członkini Ekipy, miała polubić wpis uderzający w "kompleksy" partnerki Friza -Wersow:

"Werka w 2021: kompleks Marcysi, bo piersi, bo fani, bo zasięgi. Werka w 2022: kompleks DSCL, bo dziecko jako pierwsza z ekipy. Już to widzę" - napisał użytkownik Twittera.

trwa ładowanie posta...

Czyli Murcix, według screenów z Twittera, miała polubić wpis, który śmiał się z tego, że Wersow miała przejść operację powiększenia piersi, bo - rzekomo -  inna członkini Ekipy miała większy biust od Weroniki.

Murcix oczywiście "odlajkowała" wpis, ale w sieci nic nie ginie:

trwa ładowanie posta...

A to Wersow miała być w ciąży... To znaczy, tak uważali plotkujący użytkownicy TikToka niedawno:

Nie brakowało wam dram z Twittera?

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 102
  • emoji ogień - liczba głosów: 72
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 612
  • emoji smutek - liczba głosów: 83
  • emoji złość - liczba głosów: 80
  • emoji kupka - liczba głosów: 184