Wersow jest w ciąży? Internauci oszaleli, starają się znaleźć coś z niczego (?)

Wersow jest w ciąży? Internauci oszaleli na punkcie plotki o influencerce z Tik Toka

Źródło zdjęć: © Instagram, Kolaż: Vibez, TikTok
Oliwier NytkoOliwier Nytko,29.07.2022 15:00

"Czy Wersow jest w ciąży???" - takie pytanie krąży po sieci. Internauci połączyli kilka kropek i wyszła z tego plotka, która niesie się prędkością światła. Ile w tym prawdy? Sami oceńcie detektywistyczny geniusz ludzi z TikToka.

Ostatnio jest dość głośno o Ekipie. Jeśli nawet przez ostatnie miesiące poczynania Karola "Friza" Wiśniewskiego i osób z nim związanych nie trafiały na góry waszych feedów, tak teraz… są oni tematem numer jeden.

Friz i Wersow kupili ogromny dom, reszta ekipowiczów się wyprowadziła, a Karol ogłosił koniec Ekipy, jaką znaliśmy przez ostatnie lata. A Wersow? Po dramie z sówką nie zaliczyła żadnej wpadki. No, może poza jedną, gdy zachwycała się jazdą autobusem.

Czy Wersow jest w ciąży?

To pytanie zadają sobie internauci na na TikToku. Wszystko przez filmik użytkowniczki xlyczekx. Tak, po jednym nagraniu, Stories Wujka Łukiego i kilku słowach Friza, internauci zaczęli tworzyć teorie spiskowe.

Ale po kolei. Rozłóżmy cały filmik na czynniki pierwsze. Łuki wrzucił na Instagramie fotkę z - najprawdopodobniej - ogrodu swoich rodziców. Zdjęcie podpisał: "chyba musimy pogadać". Na fotografii widać przygotowania do tzw. "gender reveal party", czyli imprezy, na której rodzina ujawnia (a czasem i sama poznaje) płeć wyczekiwanego potomka.

Teoria spiskowa numer 1: Wersow jest w ciąży. SERIO?
Teoria spiskowa numer 1: Wersow jest w ciąży. SERIO? (TikTok)

Potem Friz na Stories zdradził, że nagrywa film, który pojawi się w sobotę, bo "musimy wrzucić go bardzo szybko". Wersow też dodała coś podobnego na Stories. Zdradziła, że w sobotę na jej kanale pojawi się odcinek z urządzania pokoju. Dodała, że znajdziemy w nim niemałą "niespodziankę".

Teoria spiskowa numer 1: Wersow jest w ciąży. SERIO?
Teoria spiskowa numer 1: Wersow jest w ciąży. SERIO? (TikTok)

Do tego dorzućmy fakt, że para nie pokazała jednego pokoju w swoim internetowym "house tourze", ponieważ takowy - jak mówią teorie fanów - ma zostać przeznaczony dla dziecka.

Inną sprawą są drinki od których w ostatnim czasie stroni influencerka. Bo wiadomo, to jest kluczowy dowód, który potwierdza bycie w ciąży. Rzekomo nie chodzi tutaj o dziewczynę Łukuego, Fusialkę, ponieważ ona piła alkohol na imprezie w nowym domu Karola. Za to Wersow miała *nie* pić takowego. I dlatego, według internautów, ta teoria jest tak prawdopodobna.

trwa ładowanie posta...

Internauci są PEWNI tej ciąży xDDD

Wybaczcie za nadmiar "XD". Nie mogę się powstrzymać, bo mamy tutaj teorię spiskową śmieszniejszą nawet od tej związanej z piekarnią "Pawełek". Komentujący na TikToku są wręcz pewni, iż Weronika jest w ciąży. Serio?

Brzmi jak kosmiczna teoria spiskowa? Bardzo.

Fani uwielbiają odkrywać nowe informacje o swoich idolach. Nie ma w tym nic złego. Ale czy doszukiwanie się ciąży na siłę nie przekracza pewnej bariery? Chociaż z drugiej strony, byli Ekipowicze zachowują się ostatnio bardzo tajemniczo.

O co chodzi z tym filmikiem? Co z tym specjalnym pokojem, którego nie pokazali na filmie? Dlaczego Łuki wrzuca takie fotki na Stories???

Tyle pytań bez odpowiedzi. Jedno jest pewne! W sobotę dowiemy się, o co chodziło Karolowi i Weronice.

I tak z trzeciej strony

Jeżeli Wersow byłaby w ciąży, to czy trenowałaby tak aktywnie? Zastanówcie się nad tym. To, że nie pije alkoholu, może być decyzją spowodowaną czymś innym. Weronika przyznała, że chce mieć dzieci, ale po ślubie.

WERSOW WALKA - ZACZEŁA TRENOWAĆ MMA

A może Karol po prostu przefarbował włosy i dlatego musiał się pośpieszyć z wypuszczeniem nowego filmu?

Źródło: TikTok, YouTube

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 38
  • emoji ogień - liczba głosów: 32
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 43
  • emoji smutek - liczba głosów: 12
  • emoji złość - liczba głosów: 14
  • emoji kupka - liczba głosów: 16
maloa88,zgłoś
Ja myślę i wiem napewno że wersow jest w ciąży
Odpowiedz
0Zgadzam się0Nie zgadzam się
Slotkakotka69,zgłoś
Przepraszam moją córke ponioslo.
Odpowiedz
0Zgadzam się1Nie zgadzam się