lifestyle
Rośnie liczba zakażonych HIV w Polsce. Winne stereotypy?
Ile zarabia Murcix w 2022 roku? TE KWOTY powalają

Ile zarabia Murcix w 2022 roku? TE KWOTY powalają

Źródło zdjęć: © Canva, Kolaż: Vibez, YouTube
Oliwier NytkoOliwier Nytko,22.07.2022 13:00

Zastanawiacie się, ile może zarabiać Murcix w ostatnim czasie? "Zwyczajna" kwota może was powalić. To ile? 10-20 tys. zł? Więcej!

Wygląa na to, że Ekipa Friza się skończy. A przynajmniej, obecny skład zostanie w najbliższych miesiącach nieco zmieniony. Wszyscy się wyprowadzili z willi: Friz zamieszkał w "szopie" z Wersow, a reszta wynajęła lub kupiła miłe mieszkanka.

"Ale czy ekipowicze dadzą sobie radę bez Friza???"

Najważniejszym pytaniem, które może przechodzić przez myśl jest to, czy byli mieszkańcy domu Ekipy, poradzą sobie bez… stałej obecności Ekipy. Można pomyśleć, że właśnie ciągła współpraca nabija im wyświetlenia i motywuje do pracy.

Ale zazwyczaj w życiu jest tak, że nic nie jest tak czarno-białe. Ekipowicze powinni poradzić sobie perfekcyjnie bez Friza, jeżeli tylko wezmą się do pracy  i stworzą coś swojego. Pamiętajcie, nie ma nic za darmo!

Statystyki Murcix zdradzają, że można poradzić sobie perfekcyjnie bez Friza. Wiecie, ile zarabia TYLKO z YouTube? Sporo.

Ile zarabia Murcix w 2022 roku?

W ostatnim odcinku pt. "ZROBIŁAM SOBIE NOS", influencerka zdradziła swoje zyski czerpane z samego YouTube. Na pytanie: "Ile zarabia Murcix?" odpowiedziała, że:

- Nie jestem w stanie wam powiedzieć "ile zarabia Murcix" dokładnie, ponieważ jest to bardzo różne w zależności od miesiąca. Jak wiecie, nagrywam na YouTube i z tego głównie zarabiam. Naprawdę są to różne kwoty w zależności od tego, ile mam wyświetleń, jak długi jest film, jak dużo osób go obejrzało [...] Oprócz tego dochodzą jeszcze jakieś tam współprace. Więc nie jestem w stanie wam powiedzieć, tak z buta, ile zarabia Murcix. Mogę wam powiedzieć, ile zazwyczaj zarabiam z YouTube - odpowiedziała.

To ile zarabia Murcix z samej tylko obecności na YouTube w 2022 roku? Influencerka podała, że średnie wyniki według YouTube Studio to 7,5 tys. dolarów, czyli około 35 tys. zł miesięcznie.

ile Murcix zarabia na YouTube
ile Murcix zarabia na YouTube (YouTube)

Dlaczego chodzi tutaj o zarobki z YouTube? Murcix podała, że jej miesięczne dochody zależą od wielu czynników, stąd trudno podać dokładną liczbę. Ale sama "podstawa" z wyświetleń, która wynosi aż 35 tys. zł (przy obecnym kursie), to wystarczająco dużo, aby móc spokojnie żyć i nagrywać.

Jej kanał na YouTube zbiera co miesiąc co najmniej 3-5 mln wyświetleń. Pamiętajcie też, że do tej kwoty dochodzą jeszcze współprace na YouTube oraz na Instagramie. Stąd kwota może być o wiele, wiele wyższa.

ZROBIŁAM SOBIE NOS!

Źródło: YouTube

Co o tym myślisz?
  • serduszko
  • ogień
  • uśmiech
  • smutek
  • złość
  • kupka
Komentarze (0)
arrow
Friz o drugiej edycji "Twoje 5 Minut!". Będzie sprzedawać licencje?