Koniec Ekipy to… ŻART? "Pamiętacie o planie na OSIEDLE EKIPY?"

Koniec Ekipy to… ŻART? Czyżby Friz wkręcił całą Polskę?

Źródło zdjęć: © Instagram, Kolaż: Vibez, YouTube
Oliwier NytkoOliwier Nytko,08.08.2022 14:00

Czy koniec Ekipy to jedynie żart Friza? Tak twierdzi pewny influencer, który przypomniał o "planie na osiedle Ekipy". Czyżby Karol wkręcił całą Polskę?

Ekipa, jedna z najpopularniejszych grup na polskim YouTube, oficjalnie została zakończona w formie i składzie, które znaliśmy od 2018 roku. Jej członkowie rozeszli się, pojawiły się animozje, zaczepki oraz "niewygodne" plotki.

Karol Wiśniewski, znany szerzej jako Friz, z narzeczoną, Weroniką Sową "Wersow", zamieszkali w nowym domu pod Krakowem. Reszta Ekipy powynajmowała sobie mieszkania.

Jakbyście zareagowali, gdybym powiedział wam, że rozpad Ekipy to tylko żart Friza? Że Ekipa zaraz powróci do siebie?

Pamiętacie o planie na "Osiedle Ekipy?"

trwa ładowanie posta...

Nowych informacji, a właściwie spekulacji, dostarczył Dominik Raczkowski, znany z Warsaw Shore 15. oraz z... upozorowania własnej śmierci. Twierdzi na Stories, że koniec Ekipy to tylko żart  i ekipowicze powrócą do siebie, gdy zamieszkają w nowych domach. Przypominał o projekcie "Osiedle Ekipy".

"Friz jako pierwszy zamieszkał z Wersow w gotowym domu, reszta jest jeszcze nieskończona i dlatego Ekipowicze na pałę wynajęli sobie jakieś mieszkania, aby przeczekać ten okres… dlatego te mieszkania są, jakie są, bo mają być tylko na chwilę" - zdradził uczestnik Warsaw Shore na Stories.

"Przy okazji faktycznie sobie odpoczną od siebie, zresetują głowy i zbiją z tropu widzów, którzy myślą, że to tak na poważnie. Do tego trochę ściem z podziałem na grupki, unfollowy na Instagramie i fake spiny, by podgrzać atmosferę dla lepszego efektu i wpier*zielenia was w szok na filmie, w którym pokażą wam wspólne osiedle, na którym wszyscy będą mieszkać. Zrobi to szum i z nowym vibem będą nagrywać razem kolejne sezony" - wytłumaczył.

Koniec Ekipy to żart Friza?
Koniec Ekipy to żart Friza? (Instagram)

"Osiedle Ekipy" zaopatrzone przez Maxfliz?

Kojarzycie markę Maxfliz? Friz bardzo mocno reklamuje ją w ostatnim czasie. A to wszystko - według spekulacji internautów - przez to, iż zaopatrzyła jego nowy dom w meble. Według byłego uczestnika Warsaw Shore, Maxfliz podpisało umowę na dostarczenie mebli dla całego osiedle Ekipy. Nie tylko dom Friza i Wersow.

"Friz bierze za lokowanie produktu paręset tysięcy złotych… i to za lokowanie na jedynym filmie. A zauważyliście, że bardzo mocno i dużo reklamuje Maxfliz? Mimo, że nie ma zbyt wielu rzeczy od nich, by zwróciła się równowartość tylu reklam, jakie im robi?! Smaczek polega na tym, że Maxfliz jest firmą, z którą spółka Friza podpisała umowę na aranżację i wyposażenia całego ich osiedla" - dodał.

Także Wersow wrzuca reklamy Maxfliz:

trwa ładowanie posta...

Czy teoria o "Osiedlu Ekipy" ma sens? Ekipa powróci???

Oczywiście wszystko to tylko spekulacje i słowa Raczkowskiego, w którego wiarygodność trudno do końca wierzyć. Pamiętamy, że dorobił można sporo popularności po "sfingowaniu" własnej śmierci. Równie dobrze może to być zmyślona bajeczka, która zdaje się mieć sens.

Z drugiej strony, to może być prawda, która została "sprzedana" na Stories dla kolejnego wzrostu popularności. Wieść o "Osiedlu Ekipy" nie jest nowa. Na przestrzeni lat Ekipowicze faktycznie chcieli je wybudować, ale w 2022 roku Wujek Łuki zakończył plotki i oficjalnie określił to jako "nieudany projekt".

Równie dobrze, to mogła być podpucha, fałszywka. Tylko czas pokaże, czy Ekipa się naprawdę rozstała, czy nie jesteśmy świadkami kolejnego "pranka" Friza. W końcu ważne, żeby mówili...

Źródło: Instagram

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 45
  • emoji ogień - liczba głosów: 29
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 33
  • emoji smutek - liczba głosów: 27
  • emoji złość - liczba głosów: 25
  • emoji kupka - liczba głosów: 93
Gość,zgłoś
Wypowiada się ten który upozorował swoją śmierć 😆
Odpowiedz
0Zgadzam się0Nie zgadzam się