popkultura
Bella Ramsey o drugim sezonie "The Last of Us"
Tromba zaśmiał się z Wersow. Reakcja fanów była... zła

Tromba zaśmiał się z "koszulki Wersow" z El Clasico. Internet zagrzmiał

Źródło zdjęć: © Instagram, Twitter, YouTube
Oliwier NytkoOliwier Nytko,17.10.2022 17:15

Tromba, były już (?) członek Ekipy, zaśmiał się ze śmieszków związanych z tymczasową koszulką FC Barcelony z El Clasico. A internet nie reaguje dobrze na śmianie się z Wersow. Co się stało?

Oglądaliście ostatnie starcie Realu Madryt z FC Barceloną? I jak tam kibice Barcy? Ups. Przed meczem doszło większych dram, aniżeli podczas gry. Bo oto przez jedną podmianę logo na koszulce Blaugrany, internet wkurzył się na Mateusza Trąbkę, znanego jako Tromba. Dlaczego?

Wersow i sówka, czyli drama ubiegłego roku

To może szybkie przypomnienie: w ubiegłym roku śledziliśmy jedną z największych dram dotyczących polskich influencerów. Sylwester Wardęga wypomniał Weronice Sowie, znanej jako Wersow, że ukradła logo francuskiemu artyście. Ta z kolei najpierw zapewniała, że tak nie było, aby potem wyjaśnić, że "ona nie wiedziała".

Sprawa się ciągła się tygodniami, a oficjalnie nie dowiedzieliśmy się, do jakiego porozumienia doszły obie strony. Ważne jest to, że nie była to przyjemna drama dla Wersow oraz, że internet żył tym tematem przez długi, długi czas. Jeżeli chcecie to przeżyć jeszcze raz:

Koszuli Barcy z "logiem Wersow" i śmieszki Tromby

Spotify jest sponsorem FC Barcelony i ma prawo tymczasowo zmienić swoje logo na np. logo promowanego przez platformę artysty. Dlatego na koszulkach drużyny pojawiło się logo bandu Draka - OVO.

Tyle, że OVO jest dość podobne do logo sówki Wersow. I oto powstał cudowny mem, który został podany dalej przez m.in. najcudniejszy HIB HOB XD:

"FC BARCELONA x EKIPA FRIZA? A dokładniej x WERSOW? Na to wygląda. W Sobotnim El Clasico FC Barcelona zamiast koszulek z logiem Spotify, założy trykot z logiem Wersow. To pierwsze taka sytuacja w historii, w której to polska influencerka pojawi się na katalońskim trykocie" - przekazała redakcja HIP HOB XD.

trwa ładowanie posta...

Naturalnie, to były śmieszki. Śmieszkami była także odpowiedź Tromby:

"a Francuz zgodę wyraził???" - napisał Tromba.

trwa ładowanie posta...

Fani nie byli zadowoleni z żartów o Wersow

To, że Wersow dołączyła do Twittera po tym wydarzeniu, to jedno. Może przez to, że zobaczyła, iż ma spore grono fanów na Twitterze? Inaczej nie da się wyjaśnić fali obrony influencerki:

"Tromba zamknij ta piz*ę, gdyby nie jej narzeczony byś ku*wa dalej pracował w tym gastro, na który tak narzekałeś na filmach" - stwierdza jedna osoba.

trwa ładowanie posta...

"teraz się przypier*alasz, a wcześniej nie miałeś problemu?" - dodaje inna.

trwa ładowanie posta...

"Ogólnie ch*j Ci do tego, to po pierwsze, a po drugie na ch*j się przyp***" - komentuje twitterowicz.

trwa ładowanie posta...

"Jak to ku**a nawet jego logo nie jest to na ch*j się do***sz, teraz do wszystkiego przy***sz a wcześniej bałeś się odezwać XD" - przekazuje kolejna osoba.

trwa ładowanie posta...

Jacy wulgarni są ci fani Wersow ! Tromba odpowiedział zbiorczo na próby bronienia narzeczonej Friza:

"a widzę że zażartować już nie można co, odpowiadając dla niektórych tutaj - będąc w ekipie raczej śmiać się publicznie z jej członków nie jest chyba ok ;)" - ogłosił.

trwa ładowanie posta...

Czyli teraz, skoro nie jest w Ekipie, to może śmiać się publicznie z ich członków? To też pokazuje, jaki stosunek miał Tromba do dramy z sówką i po kogo stronie mógł wtedy stać (wink wink).

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 2
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 1
  • emoji kupka - liczba głosów: 0
Komentarze (0)
arrow
Luty na HBO Max. Filmy i seriale zapowiadają się świetnie [LISTA]