lifestyle
Praca jak wakacje. Zwiedzaj świat i zgarnij 10 tys. euro
Tromba o relacjach w Ekipie

Tromba o przyjaźni w Ekipie: "Narzucone relacje"

Źródło zdjęć: © Canva, Instagram, Kolaż: Vibez, YouTube
Oliwier NytkoOliwier Nytko,23.01.2023 10:30

Wraca temat rozpady Ekipy i relacji pomiędzy influencerami. Tromba zabrał głos w sprawie przyjaźni. - W Ekipie masz narzucone relacje. Mógłbyś kogoś nie lubić, ale jakby nie możesz na filmach mówić, że kogoś nie lubisz - powiedział. Nie wszyscy się z nim jednak zgadzają.

W połowie 2022 roku doszło do głośnego rozłamu w Ekipie, popularnej grupie twórców internetowych. Od tego czasu byli członkowie przerzucają się różnymi zarzutami. Część influencerów, nazwana Ekipą B, chciała odciąć się od grupy i zerwać umowy. Ze starej gwardii pozostał tylko twórca grupy Karol Wiśniewski, czyli Friz, Łukasz Wojtyca, znany jako Wujek Łuki oraz jego dziewczyna Kasia Bożek.

Ekipa B wydała wspólne oświadczenie w tej sprawie, które zakończone było słowami: "My także uwierzyliśmy w tę przyjaźń". To jak było z przyjaźnią w Ekipie?

Tromba o przyjaźni w Ekipie

Tromba, prywatnie Mateusz Trąbka, opowiedział na streamie turnieju LoL-a z Twitcha o tym, jak wyglądały relacje w Ekipie. Wszystko zaczęło się od niewinnego pytania o to, co słychać u innego influencera z Ekipy B, czyli Mateusza Krzyżanowskiego, znanego jako Mini Majk.

- Co u Majka? Słuchaj, wiesz jak jest. Ja aż tak nie gadam ze wszystkimi. Mam nadzieję, że ma się dobrze, że jest zdrowy, może zawalczy w tym roku - odpowiedział na pytanie Tromba.

- To nie jest twój przyjaciel? - dopytał Xayoo.

- Wiesz, to jest jakby taki ekipowy przyjaciel. Musisz to trochę odróżnić - mówił Tromba. I tłumaczył: - W Ekipie masz narzucone relacje. Mógłbyś kogoś nie lubić, ale jakby nie możesz na filmach mówić, że kogoś nie lubisz.

Co można wywnioskować ze słów Tromby? Być może nie wszyscy byli członkowie Ekipy pałali do siebie miłością. Trzeba było czasem przezwyciężyć animozje, aby stworzyć materiał na YouTuba.

Tromba o Majkelkach Mini Majka

Tromba ocenił też pierwszy samodzielny produkt Mini Majka, czyli prażynki Majkelki:

- No stary, produkt pod target: dzieci. Mi jakoś mega nie smakują, ale wiem, że jakbym był dzieciakiem, to by mi smakowały. To jest to, że jakbym był dzieciakiem, to by były dobre, bo to tak działa po prostu. No ja mam takie smaki, że wolę sobie zjeść jakiś pyszniutki makaron z krewetkami, a nie jeść prażynki za 2 zł po prostu. Ale uważam, że jest to spoko ruch - zrecenzował prażynki Majkelki.

Cały shot z wypowiedzią Tromby oraz recenzją Majkelek:

TROMBA O MINI MAJKU/MAJKELKACH

Fusialka o wypowiedzi Tromby

Głos zabrała Kasia Bożek, czyli Fusialka z Ekipy, prywatnie dziewczyna Wujka Łukiego. I choć w tweecie nie oznaczyła Tromby, możemy się domyślać, że chodziło jej właśnie o jego niedawną wypowiedzieć na temat relacji w Ekipie. Napisała, że relacje w Ekipie nie były narzucone, a wypowiedź Tromby jest tylko jego zdaniem. Pisownia oryginalna:

"Pamiętajcie że to że ktoś gada o jakimś narzucaniu relacji i przyjaźni jest tylko jego zdaniem i myślę że osoby, które traktowały to poważnie i szczerze nie powinniście oceniać przez pryzmat tej jednej wypowiedzi. 👎" - napisała Fusialka na Twitterze.

trwa ładowanie posta...

Interpretacja tego wpisu może być dyskusyjna, ale przemawia do mnie ta wersja:

trwa ładowanie posta...

Reakcja internautów? Jedni twierdzą, że ma rację, a inni…

Internauci podzielili się zna dwa obozy. Jedni twierdzą, że Tromba ma 100 proc. racji, a jego słowa to przejaw szczerości. Za to inni stwierdzili, że twórca "odkleił się":

trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...

Streamerka Shini stanęła w obronie Tromby:

trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 3
  • emoji ogień - liczba głosów: 2
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 26
  • emoji smutek - liczba głosów: 26
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0
Komentarze (0)
arrow
Wilno. Imprezowa dusza Europy. Jak się bawić w stolicy Litwy?