Marcin Dubiel rozstał się z Natsu?

Marcin Dubiel rozstał się z Natsu? Para odpowiada na intymne pytania

Źródło zdjęć: © Marcin Dubiel, YouTube
Anna RusakAnna Rusak,11.04.2023 19:00

W najnowszym filmie na YouTube Marcina Dubiela dowiadujemy się, jak wygląda jego relacja z Natalią Kaczmarczyk "Natsu". Para opowiada o swoim rozstaniu, planach na przyszłość i ewentualnych przyszłych dzieciach.

Marcin Dubiel i Natalia Kaczmarczyk "Natsu" to znana para influencerów. W zeszłym roku okazało się, że byłych członków Teamu X łączy coś więcej niż przyjaźń i płatki - w marcu obchodzili rocznicę związku.

Choć wokół relacji influencerów pojawiło się już trochę kontrowersji, wychodzi na to, że nie o wszystkim wiedzieliśmy. Marcin Dubiel wypuścił nowy film na YouTube, z którego dowiadujemy się, że prawie rozstał się z Natsu.

Marcin Dubiel i Natsu o dzieciach

Marcin jakiś czas temu na Instagramie poprosił obserwujących o zadawanie mu pytań. Odpowiedzi poznaliśmy w odcinku "Czy planujemy dziecko", w którym pojawiła się również Natsu. Jak możecie się domyślić, większość tematów poruszanych na filmie jest dość intymna. Influencerzy rozmawiają o swoich wadach i zaletach, rodzicach i tym, ile chcieliby mieć dzieci.

Widzowie byli chociażby ciekawi, czy Natsu i Dubiel planują razem zamieszkać. Z nagrania dowiadujemy się, że para influencerów o tym myśli, ale okoliczności nie są zbyt sprzyjające, więc chcą z tym jeszcze chwilę poczekać. Powracającym tematem w rozmowie są również dzieci. Natsu i Dubiel mówią, ile chcieliby ich mieć i w jakim wieku planują założyć rodzinę. Deklarują, że na razie nie zamierzają wpaść w "ciążowy trend" i pomyślą o tym koło trzydziestki.

- Dwójka. W tym momencie uważam, że dwójka. Ja bym w ogóle bardzo chciała być w ciąży - mówi Natsu.

trwa ładowanie posta...

Marcin Dubiel prawie rozstał się z Natsu

W pewnym momencie pojawia się pytanie to, czy Natsu i Dubiel mają już za sobą poważny kryzys w związku. Influencerka mówi wtedy: "Słuchajcie, Marcin mnie zostawił". Potem para tłumaczy, że bardzo pokłóciła się w walentynki, ale teraz wszystko jest między nimi w porządku.

- Najbardziej pokłóciliśmy się w walentynki. Potem pokłóciliśmy się jeszcze raz, po walentynkach, przed walką. To był ciężki czas. Generalnie przed walką kumulują się we mnie różne emocje, co często wychodzi w różnych sytuacjach, dlatego dziękuję, że [ze mną - przyp. red.] wytrzymujesz - mówi Dubiel.

Jak dowiadujemy się z filmu, na ich relację dobrze wpłynęła terapia dla par, na którą wspólnie chodzili. Natsu przyznaje również, że od pewnego czasu sama korzysta z pomocy psychologa. W zasadzie jednym dość cringe'owym momentem nagrania jest chwila, w której Dubiel wymienia jedną zaletę charakteru Natalii. Mówi wtedy, że jest nią to, że Natsu strasznie na Marcinie zależy...

Pojawia się również pytanie o toksyczne zachowania Dubiela w stosunku do Natalii, które nie do końca podobały się fanom. Marcin przyznaje, że czasem mógł rzucić niezbyt trafionym żartem. Dodaje też, że w ich związku jest duży dystansu i rozmawiał z Natalią o tym, co jej nie pasuje. W tym kontekście warto jeszcze zaznaczyć, że para opowiada o obecności byłego chłopaka Natsu, Bartka, w ich relacji - przypomnijmy, że Dubiel pojawił się w najnowszym teledysku Godface Killa.

CZY PLANUJEMY DZIECKO?

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0
maria z,zgłoś
kocham natalke i marcina. myslalam ze beda na zawsze razem. placze odkad sie o tym dowiedialam. moje dzieci mi o nich opowiedziei i jestem najwieksza fanka. chodzilam na eventy oraz koncerty. moje serce jest zlamane na kawalki. czuje sie jak sie czulam po rozwodzie z moim pierwszym mezem.
Odpowiedz
0Zgadzam się0Nie zgadzam się
zobacz odpowiedzi (1)