Marcin Dubiel będzie robił kebaba?

Marcin Dubiel otwiera kebab? Film z wyjaśnieniami

Źródło zdjęć: © Marcin Dubiel / YouTube
Oliwia Ruta,
09.11.2023 11:00

Marcin Dubiel udostępnił nowy filmik na YouTubie. W tle można dostrzec urządzenie, które do złudzenia przypomina sztycę do kebaba.

Marcin Dubiel to youtuber znany z kontentu comedypranków. Wokół jego kariery nazbierało się sporo kontrowersji. Influencer zasłyną m.in. z głupkowatych challenge'y. Razem z Dubielem na kanale często pojawiał się Stuu. Według internautów obaj youtuberzy byli zamieszani w sprawę Pandora Gate. W przeciwieństwie do Stuarta, Marcin nie został oficjalnie oskarżony przez władze sądownicze. Influencer od czasu afery stara się odzyskać widzów, przekonać o niewinności i naprawić swoją reputację.

Marcin Dubiel kebab-mistrzem?

Marcin Dubiel 8 listopada dodał na swój kanał kolejny filmik z wyjaśnieniami. Youtuber tłumaczy fanom, że kiedyś był nierozsądnylekkomyślny, ale się zmienił. Zdradza również powód niestosownych treści, które tworzył przez lata działalności. Według Dubiela wina częściowo leży po stronie braku PRowca lub osoby, która poprowadziłaby jego młodzieńczą karierę. Internauci nie są jednak przekonani do słów youtubera.

Każdy film jest gorszy od poprzedniego. Żenada goni żenadę. 'Ukryta Prawda' i paradokumenty w TV to jest nic. Nikt Ci nie broni żyć, po prostu zapomni o internecie i influenserstwie. Na tym kosmicznych pieniędzy nie będziesz już zarabiał. Jeśli ta sytuacja nie nauczyła cię pokory, to już nic nie pomoże. Poziom odrealnienia jest za wysoki. Nie ma powrotu.

- Internauta

Największą uwagę widzów przyciągnęła osobliwa instalacja widniejąca w tle nagrania. Za Dubielem znajdował się biały mebel, na którym stał przedmiot do złudzenia przypominający sztycę do kebaba.

Komentujący widzą kebab za Marcinem Dubielem
Komentujący widzą kebab za Marcinem Dubielem (YouTube)

Internauci znaleźli również podobieństwo do sękacza - przysmaku podlaskiego. Czy influencer posłuchał się rad widzów i przebranżowił się na kebab-mistrza?

Marcin Dubiel będzie robił kebaba?
Marcin Dubiel będzie robił kebaba? (Marcin Dubiel , YouTube)

Pomóż nam zmienić internet na lepsze. TUTAJ

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 1
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 8
  • emoji smutek - liczba głosów: 2
  • emoji złość - liczba głosów: 2
  • emoji kupka - liczba głosów: 14
JaPOńczyk,zgłoś
Ale że co wy tu piszecie i do kogo?
Odpowiedz
1Zgadzam się0Nie zgadzam się
JaPOńczyk,zgłoś
Ale że co wy tu piszecie i do kogo?
Odpowiedz
0Zgadzam się0Nie zgadzam się
Phiepho,zgłoś
Nowy kebab kraftowy tylko u Dubiela z jego autorskim sosem "Pedo" cena dla każdego małolata 13-15zl xD Pozdro.
Odpowiedz
3Zgadzam się0Nie zgadzam się
Zobacz komentarze: 7