Marcin Dubiel High League 6

Marcin Dubiel na High League 6 poniżył Natsu? Internet podzielony

Źródło zdjęć: © Marcin Dubiel, YouTube
Anna RusakAnna Rusak,20.03.2023 10:45

W sobotę 18 marca mogliśmy oglądać walkę Marcina Dubiela na High League 6. Fanom nie podobało się, że wyszedł na galę do utworu byłego chłopaka swojej aktualnej dziewczyny - Natalii "Natsu" Kaczmarczyk. Poniżył influencerkę?

W sobotę 18 marca w katowickim Spodku odbyła się freak fightowa gala High League 6. W walce wieczoru mogliśmy zobaczyć starcie infulencera Marcina Dubiela z Jarosławem "pashaBicepsem" Jarząbkowskim.

Fani jednak nie za dużo mówią o samej walce i tym, że Dubiel dość szybko pokonał przeciwnika. Bardziej przeżywają, że influencer wyszedł na walkę do piosenki "Chłopak Natsu" Goodface Killa, czyli byłego chłopaka aktualnej dziewczyny Marcina. W komentarzach twierdzą, że ją poniżył.

Marcin Dubiel na High League 6 i były chłopak Natsu

Drama związana z występem Dubiela na High League 6 zaczęła się jeszcze przed jego wielką walką. Na konferencji przed freak fightową galą influencer dał buziaka swojej byłej dziewczynie Lexy Chaplin, czym wywołał falę pytań o swoje uczucia do niej.

Oczywiście to był tylko nic nieznaczący buziak w policzek, a Marcin potem tłumaczył, że jest teraz w związku z Natalią "Natsu" Kaczmarczyk i nie myśli o swojej byłej. Teraz oliwy do ognia w całej tej dramie dolało wejście Dubiela na High League 6. Influencer pojawił się chwilę po tym, jak zgromadzeni w katowickim Spodku widzowie usłyszeli utwór byłego chłopaka Natsu - Goodface Killa.

Goodface Kill to tak naprawdę Barłomiej Wylężek, były chłopak Natsu i zarazem współudziałowiec firmy Natsu World. W 2022 roku po rozstaniu z influencerką wypuścił utwór "Chłopak Natsu", opowiadający o ich rozstaniu. Znajdziecie tam taki fragment: "Chcieliśmy mieć czwórkę dzieci/Które przewiezie nasz Maybach/Razem polecieć na Marsa/A ty z Dubielem na nartach".

"CHŁOPAK NATSU"

Marcin Dubiel poniżył Natsu na High League 6?

Internautom nie do końca podoba się to, że Dubiel użył piosenki byłego swojej dziewczyny na High League 6. W komentarzach pod TikTokiem z wydarzenia piszą, że w ten sposób Marcin poniżył Natsu. Dodają, że współczują jej w związku z całą tą sytuacją. Niektórzy nawet piszą o "mini zerwaniu".

"Jak dla mnie to jest totalne poniżenie Natalii" - pisze jedna użytkowniczka pod TikTokiem.

"Ja bym to odebrała jako mini zerwanie. Nie wiem, dziwne to było" - dodaje inna.

trwa ładowanie posta...

Część osób broni Dubiela twierdząc, że Natalia pewnie wiedziała o tym, że Dubiel wyjdzie na walkę do utworu "Chłopak Natsu", a całe zajście ma jedynie promować jej projekt Natsu World. Inni nie są co do tego przekonani i przywołują niedawną dramę związaną z tym, w jaki sposób Marcin traktował swoją dziewczynę.

Jedno jest pewne - Goodface Kill nie pojawił się na High League 6 przypadkowo. Wylężek zapowiedział na swoich social mediach wypuszczenie nowego utworu. Singiel pojawi się 23 marca i może wtedy dowiemy się więcej na temat tego dość nietypowego występu na gali.

ZROBIŁEM TO!

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 1
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0