Marcin Dubiel i Lexy na HIGH League 6

TikTok oszalał, bo Dubiel dał buziaka Lexy. Czy wciąż coś do niej czuje?

Źródło zdjęć: © Instagram, Marcin Dubiel
Anna RusakAnna Rusak,17.03.2023 12:00

Po TikToku krąży nagranie, na którym widać, jak influencer Marcin Dubiel daje buziaka swojej byłej dziewczynie Lexy Chaplin. Na rundkach High League 6 tłumaczy, czy mimo tego, że teraz spotyka się z Natsu, wciąż czuje coś do byłej.

Marcin Dubiel i Natalia "Natsu" Kaczmarczyk to byli członkowie Teamu X. W zeszłym roku dowiedzieliśmy się, że łączy ich coś więcej niż seria płatków śniadaniowych i napojów. W wywiadzie dla TVreklama Dubiel przyznał, że jest z Natsu w związku. Para niedawno obchodziła rocznicę.

TikTok po konferencji i rundkach High League 6 żyje jednak nie związkiem Natus z Dubielem, ale sytuacją między nim a jego byłą dziewczyną, czyli Lexy Chaplin. Na nagraniu z platformy widać, jak Marcin daje Lexy buziaka.

Dubiel i Lexy na High League 6

Za nami konferencja i rundki dotyczące High League 6. Wydarzenie odbędzie się 18 marca 2023 w katowickim Spodku, a w walce wieczoru zmierzą się Jarosław "pashaBiceps" Jarząbkowski i Marcin Dubiel. Na ringu zobaczymy również Lexy Chaplin walczącą z Pauliną Hornik.

Emocje pojawiły się jednak już przed wielką walką. Wszystko przez nagranie, które udostępnił jeden z użytkowników TikToka. Widać na nim, jak Dubiel, witając się z Lexy na konferencji, daje jej buziaka w policzek.

Oczywiście niektórzy użytkownicy TikToka zrobili z tego dramę, sugerując, że w takim razie między influencerami musi być coś więcej. Jedna z użytkowniczek Twittera stwierdziła nawet, że drama związana z Lexy, Dubielem i Natsu jest polskim odpowiednikiem dramy w którą zamieszana jest Selena Gomez, Hailey Bieber i Justin Bieber.

trwa ładowanie posta...

Jeśli jednak dobrze przyjrzycie się wideo, zobaczycie, że to tylko niewinny buziak w policzek, który mógł dać ktokolwiek komukolwiek. Jedna z osób dzwoniących do studia High League w trakcie rundek wprost zapytała Dubiela o to, czy czuje jeszcze coś do Lexy. Poprosiła go tylko, żeby był: "szczery z nami, szczery ze sobą, szczery ze wszystkimi". Jak możecie się domyślić, Dubiel tylko się roześmiał i zdementował wszelkie plotki.

- Wydaje mi się, że w momencie, w którym mam dziewczynę, to dziwne by to było chyba, gdybym w ogóle brał pod uwagę wrócenie do swojej byłej. Nie, nie ma takiej możliwości - powiedział Dubiel w rundkach.

trwa ładowanie posta...

Dubiel, Lexy i Natsu - o co w tym wszystkim chodzi?

W rocznicowym poście na Instagramie Dubiel pisał m.in. o tym, ile się z Natsu od siebie przez ten czas nauczyli i cieszył się z tego, że idą razem przez życie. Pod postem możemy jednak znaleźć sporo komentarzy użytkowników, którzy piszą Marcinowi, by szanował Natalię.

Odnoszą się do nagrań, które w 2022 roku trafiły do sieci. W streamie nagranym przed galą Fame MMA 16 widać i słychać, że Dubiel nie najlepiej traktuje swoją dziewczynę. Mówi Natsu np. by "wywalała stąd szybciutko", a inne jego zachowania mogą budzić niepokój. To wszystko sprawiło, że fani zaczęli się zastanawiać, czy aby na pewno w związku infleuncerów wszystko dobrze się układa.

Jeśli zastanawiacie się, co w tym wszystkim robi Lexy i czemu wszyscy tak nakręcają się tym niewinnym pocałunkiem, to musicie prześledzić historie związku Lexy i Dubiela. Jak pisał w tekście Oli, jest to naprawdę opowieść jak z typowego romansidła…

Choćby nie wiem, jak barwna by ta relacja nie była, należy jednak do przeszłość. Dubiel twierdzi, że jest teraz szczęśliwy w związku z Natsu, więc insynuowanie, że czuje coś do Lexy, jest po prostu szkodliwe. Ludzie serio mogą witać się całusami w policzek i nie musi to od razu oznaczać, że coś więcej do siebie czują…

trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0