s

Marcin Dubiel podpadł Roxie Węgiel. Chodzi o związek z Kevinem

Źródło zdjęć: © Instagram - Marcin Dubiel / AKPA, Instagram
Natalia Witulska,
23.04.2024 13:45

Związek Roksany Węgiel z Kevinem Mglejem wywołuje ogromne emocje zarówno w mediach tradycyjnych, jak i społecznościowych. Młoda piosenkarka w rozmowie z Radiem Eska powiedziała, kto wydał, że nie jest już singielką. Padło nazwisko Marcina Dubiela.

Roksana Węgiel to jedna z najpopularniejszych gwiazd młodego pokolenia w Polsce. Dziewczyna jest piosenkarką, autorką tekstów, a także kompozytorką popową. Sławę zyskała w 2018 r. jako zaledwie 13-letnia dziewczynka. Wygrała wtedy pierwszą edycję programu "The Voice Kids", który emitowany jest na TVP2. W tym samym roku zajęła pierwsze miejsce podczas organizowanego w Mińsku 16. Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci.

Roxie Węgiel od początku kariery jest na ustach internautów. Od stycznia 2023 r. głównie z powodu jej związku z o dziewięć lat starszym partnerem Kevinem Mglejem. Wiele osób krytykuje, że tak młoda dziewczyna spotyka się z dojrzałym mężczyzną, który w dodatku jest ojcem. Przypomnijmy, Roksana ma dopiero 19 lat. O piosenkarce jest głośno również dlatego, że aktualnie tańczy w 27. edycji "Tańca z gwiazdami".

Największa spina w Sabotażyście. Yoshi: Prawie się pobiliśmy z Dubielem

Roxie Węgiel o Marcinie Dubielu

W poniedziałek 22 kwietnia w mediach społecznościowych zaczął krążyć fragment wywiadu Roksany dla Radia Eska. Piosenkarka opowiadała w nim o związku z Kevinem, trudnościach bycia pod ciągłą obserwacją przez media, a także o tym, kto jest odpowiedzialny za to, że internauci dowiedzieli się, że Roxie nie jest singielką. Za wszystko winny okazał się Marcin Dubiel.

trwa ładowanie posta...

W wywiadzie Roksana opowiedziała, że była z Kevinem w sklepie w tym samym czasie co Marcin Dubiel. Youtuber nagrywał vloga na swój kanał na YouTube. Podszedł do pary, o której oficjalnie wtedy jeszcze nikt nie wiedział. Co prawda detektywi z TikToka prowadzili śledztwo, ale nie byli pewni, czy Roxie i Kevin są parą, czy też nie. Gdy Marcin Dubiel udostępnił film w mediach społecznościowych, nie wyciął z niego spotkania z młodą piosenkarką. Wtedy Roksana zdecydowała, że powie oficjalnie, że jej serce jest zajęte.

Sytuacja nas zmusiła do tego, żeby nie ukrywać, poinformować, bo wszyscy spekulowali

- powiedziała Roksana.
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 2
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 7
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 7
  • emoji kupka - liczba głosów: 44
Czytelniczka,zgłoś
Taka młoda dziewczyna układa sobie życie z żonatym i dzieciatymi facetem?…. Coś w tej psychice tej młodej nie dojrzałej dziewczynie jest nie tak
Odpowiedz
14Zgadzam się6Nie zgadzam się
zobacz odpowiedzi (2)
Czytelniczka,zgłoś
Taka młoda dziewczyna układa sobie życie z żonatym i dzieciatymi facetem?…. Coś w tej psychice tej młodej nie dojrzałej dziewczynie jest nie tak
Odpowiedz
2Zgadzam się3Nie zgadzam się
Ona jest tragiczna a ten Kevin jego wygląd właśnie o tym świadczy Słoń w składzie porcelany
Odpowiedz
14Zgadzam się4Nie zgadzam się
Zobacz komentarze: 15