Godface wydał piosenkę "Godface"

Były chłopak Natsu wydał numer z obecnym chłopakiem Natsu

Źródło zdjęć: © Vibez.pl / YouTube
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,24.03.2023 12:45

Bartek Wylężek powrócił. Ukrywający się pod pseudonimem Godface Killa były chłopak Natsu nagrał utwór pod tytułem "Godface". Premiera kawałka wzbudziła sensację w internecie. W teledysku wystąpił bowiem aktualny chłopak Natsu Marcin Dubiel.

Godface Killa rozbił bank z wyświetleniami w lutym 2022 r. Wypuścił wtedy utwór pod tytułem "Chłopak Natsu", w którym opowiedział o związku i rozstaniu z influencerką Natalią Karczmarczyk, znaną jako Natsu.

"Chcieliśmy mieć czwórkę dzieci/ Które przewiezie nasz Maybach/ Razem polecieć na Marsa/ A ty z Dubielem na nartach/ Ku*wa co za akcja" - rapował Godface Killa. Utwór zdobył ponad 13 mln wyświetleń i tym samym ustawił artyście wysoko poprzeczkę przed kolejnymi projektami.

"CHŁOPAK NATSU"

Godface Killa powraca z piosenką "Godface"

Godface Killa długo kazał czekać fanom na kolejną muzyczną nowość. Tak długo, że wiele osób zastanawiało się, czy artysta nie zmarnował swoich pięciu minut w internecie. Raper wrócił ze świeżym materiałem dopiero 23 marca 2023 r. o godz. 23.23. Nowy kawałek zatytułowany "Godface" ma potencjał, by stać się równie popularnym numerem co "Chłopak Natsu".

GODFACE - GODFACE

Godface Killa rapuje, że założył maskę, by schować w niej samotność. Zdecydował się na drogę przez piekło, choć mógł wybrać sukces. Zapowiada, że "rozpi*rdoli" system, bo jest jak więzień 001 z serialu "Squid Game".

Godface Killa z Lexy na kanapie

Najbardziej kontrowersyjny jest fragment utworu, w którym Godface Killa rapuje o Lexy Chaplin, influencerce i byłej dziewczynie Marcina Dubiela: "Gdy jeździliście na nartach, byłem na kanapie z Lexy" - ujawnia artysta. Fani Teamu X mogą interpretować ten zagadkowy wers na wiele sposobów.

Na końcu piosenki Godface Killa wypowiada tajemniczy monolog: "Oni na serio myślą, że to na serio, na serio, na serio, na serio, na serio, na serio, na serio? Oni na serio myślą, że to na serio? Czy coś z tego było na serio? Co? Co z tego było na serio? Albo czy coś było naprawdę? (...) Tutaj nikt nie wie co się dzieje. Nikt nie ma pojęcia" - mówi raper.

Teledysk do "Godface" jest równie interesujący jak warstwa liryczna utworu. W klipie pojawia się Marcin Dubiel, który... zbija pionę z Godface Killa. Uważni widzowie zauważyli w materiale zdjęcie Lexy Chaplin, a także datę 5.05 i godz. 22.22. Według popularnej teorii to dzień, kiedy Godface Killa wypuści kolejny numer.

trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...

Kim jest Godface Killa?

Godface Killa to Bartłomiej Wylężek. Jest on współudziałowcem firmy Natsu World. Kiedyś był członkiem grupy Killas, gdzie ukrywał się pod pseudonimem Lil Primy. Więcej o Wylężku możecie przeczytać w tekście mojego redakcyjnego kolegi Oliwiera.

trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 1
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0