LGBT+
Otworzyła podręcznik do HiT. Jedna strona ją załamała
Krzysztof Bosak transpłciowy chłopak

Krzysztof Bosak udostępnił link do zbiórki dla transpłciowej osoby. Zebrał (prawie) całą kwotę

Źródło zdjęć: © Instagram, Krzysztof Bosak, Twitter, nasiek_cosp
Anna RusakAnna Rusak,01.08.2022 15:30

Krzysztof Bosak na Twitterze postanowił wyszydzić nastolatka w procesie korekty płci. Udostępnił informację o zbiórce, którą organizuje transpłciowy chłopak. Tak "pomógł" mu zebrać (prawie) całą potrzebną kwotę.

Pamiętacie jeszcze miły gest prezesa Ordo Iuris? Mężczyzna "przez przypadek" udostępnił informacje o tym, jak dokonać aborcji. Teraz na podobny piękny gest zdobył się Krzysztof Bosak, poseł Konfederacji.

Bosak na swoim Twitterze przez przypadek rozpowszechnił informacje o zbiórce na operacje dla transpłciowego chłopaka. Teraz nastolatek ma szanse na pełniejsze życie.

Krzysztof Bosak wspiera zbiórki osób transpłciowych?

Krzysztof Bosak wykonał naprawdę piękny gest, choć jego intencje już tak piękne nie były. Poseł Konfederacji na Twitterze udostępnił informacje o zbiórce na operację dla osoby transpłciowej.

Nie myślcie oczywiście, że zrobił to po to, by wesprzeć tę osobę. Chciał tylko, żeby ludzie w Polsce wiedzieli, że "młodzież okalecza się w wyniku prania mózgów pod płaszczykiem nauki". Cóż, ten hejt jednak obrócił się przeciw niemu.

Udostępniam informacyjnie, żeby nikt z osób obserwujących mnie ze średniego i starszego pokolenia nie mógł powiedzieć, że nie wiedział że młodzież w Polsce okalecza się w wyniku prania mózgów pod płaszczykiem nauki, medycyny, tolerancji i praw człowieka

trwa ładowanie posta...

Krzysztof Bosak pomógł uzbierać kwotę na mastektomie transpłciowego chłopaka

Dzięki temu, że Bosak udostępnił informacje na temat zbiórki dla tej transpłciowej osoby, dowiedziało się o niej więcej osób. Pod postem znajdziecie sporo komentarzy użytkowników dziękujących posłowi za rozpowszechnienie informacji o zbiórce i deklarujących swoje finansowe wsparcie.

trwa ładowanie posta...

O zamieszaniu zrobiło się na tyle głośno, że kwota prawie już się zebrała. Ignaś Nasiek Styczeń, beneficent zbiórki, już odniósł się do tej sprawy na swoim TikToku. Dzięki Bosakowi najprawdopodobniej będzie mógł przeprowadzić upragnioną mastektomie piersi, a odczuwana przez niego dysforia płciowa nie będzie tak silna jak do tej pory.

Jako osoba transpłciowa, odczuwam na co dzień bardzo silną dysforię płciową - czyli cierpienie spowodowane niedopasowaniem mojego ciała do płci odczuwanej przeze mnie.Każdy odczuwa ją na swój sposób, W moim przypadku jest ona na problematyczna, że wpływa na moje zdrowie psychiczne i jak i komfort funkcjonowania na co dzień.

trwa ładowanie posta...

Całą historię Stycznia możecie poznać na stronie jego zrzutki , do czego też zachęcamy. Może gdyby wcześniej Bosak przeczytał, z jakimi problemami boryka się chłopak, miałby w sobie choć odrobinę więcej empatii?

Bosak krzywdzi osoby transpłciowe

W każdym razie, o ile jego post zrobił wiele dobrego, bo transpłciowemu chłopakowi najprawdopodobniej uda się zebrać kwotę, to nie można pominąć tego, że słowa Bosaka były po prostu szkodliwe. Do sprawy doniósł się również Piotr Jacoń, który na Instagramie podzielił się słowami matki transpłciowego nastolatka:

Jako matce jest mi bardzo przykro,że ktoś, kto powinien być przykładem jako polityk, potrafił zakpić z mojego dziecka - tak, zakpić, bo dla mnie to kpina. Pan Bosak widać nie zna się kompletnie na tranzycji, a publicznie obraził mojego syna oraz inne osoby transpłciowe. Kiedy czytałam ten wpis, czułam rosnącą we mnie wściekłość i napływające do oczu łzy. Mój syn i tak nie ma łatwego życia, a tu osoba publiczna postanowiła z nas zakpić.

trwa ładowanie posta...

Bosak chyba zapomniał, że po tej drugiej stronie ekranu, za tą zrzutką kryje się siedemnastoletni chłopiec. Chłopiec, który po prostu chce godnie i w pełni żyć. Miejmy nadzieję, że dzięki temu, co się wydarzyło, uda mu się przejść już przez proces korekty płci bez większych problemów.

Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/tbkvhh

trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 4
  • emoji ogień - liczba głosów: 1
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 6
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 6
  • emoji kupka - liczba głosów: 2
Jaay,zgłoś
Nawet Bosak pomaga osobom lgbt bardziej niż ideologia LGBT. Matka tej dziewczynki powinna odpowiadać karnie, skoro córka jest niepełnoletnia, a ta pozwala jej na zabiegi okaleczające ciało.
Odpowiedz
6like13dislike
Komentarze (1)
arrow
Porażające uchwały anty-LGBT. Wpłynęły na liczbę prób samobójczych