lGBT+
Kampania Przeciw Homofobii kontra TVP. Jaki będzie wyrok w sprawie "Inwazji"?
Krzysztof Bosak zaczął bronić osoby LGBTQ+ [CHYBA]

Bosak wreszcie zrozumiał LGBTQ+ 🤡🤡🤡 [SZOKUJĄCE]

Źródło zdjęć: © Twitter.com, Kolaż; Vibez
Oliwier NytkoOliwier Nytko,25.10.2021 15:00

Krzysztof Bosak jest jednym z liderów Konfederacji, czyli partii, która jest… eufemistycznie mówiąc, "niezbyt przyjazna osobom LGBT+". Nasz bohater pochwalił się jednak ostatnio niesamowitą znajomością najtrudniejszych meandrów określania osób trans. BRAWO KRZYSIU 🤡

bGyQFpdv

Co przychodzi wam na myśl po usłyszeniu słowa "Konfederacja"? Ja zdecydowanie poczułbym bryzę Korwina gaszonego przez małe dziecko. Może z nutką Grzegorza Brauna, mówiącego o trzech filarach patriotycznego państwa? Dzisiaj wiatr przywiał nam Krzysia Bosaka, który wreszcie podzielił się swoją niesamowitą wiedzą na temat osób trans.

Zanim przeczytacie poniższą wypowiedź, która udowadnia, że każdy może się nauczyć nowych trików, warto przytoczyć inne wypowiedzi Bosaka. Wiecie, tak dla równowagi. W styczniu 2020 roku usłyszeliśmy od niego takie kwiatki, jak "Ruch LGBT prowadzi do deprawacji społecznej i my mamy moralny obowiązek sprzeciwić się temu", a w czerwcu tego samego roku, odmówił zrobienia sobie zdjęcia z osobą z tęczową torbą.

Szok, Bosak stał się obrońcą osób LGBT!

Zaufajcie mi, jeżeli dobrze poszukacie, to znajdziecie inne "ciekawe" cytaty o LGBT+. No ale coś musiało się ostatnio zmienić, ponieważ Bosak wykazał się niesamowitym sercem, jak na lidera Konfederacji.

bGyQFpdx

Członek redakcji "Nowy Ład" skrytykował Twittera za zbanowanie osób, które specjalne misgenderowały pierwszą osobę po tranzycji odznaczoną czterogwiazdkowym stopniem oficerskim w armii Stanów Zjednoczonych. To takie plucie jadem w kierunku osób, które coś zmieniły w swoim życiu, kek:

To był normalny facet z normalnym życiem, miał przez 25 lat żonę, miał z nią dwoje dzieci. Potem w wieku 54 lat dokonał "tranzycji", rozwiódł się, porzucił rodzinę i został ikoną ruchu LGBT. W nagrodę dostaje teraz kolejne stanowiska i awanse żeby "przebijać szklany szufit".

trwa ładowanie posta...

Ale cóż to: nadchodzi Krzysztof Bosak, dowódca sił alternatywek Konfederacji

Wielki Bosak odpisał na niezbyt miłego tweeta słowami prosto ze swojego serduszka:

bGyQFpdz

Ty napiszesz „normalny facet”, a kto inny napisze że kobieta, która całe życie „siedziała w szafie”. Dzięki postępom postępu będzie teraz mogła być kim chce, wyrażać siebie, realizować się, dokonywać autoekspresji, na nowo definiować siebie, swoje wartości i swoje zaimki.

trwa ładowanie posta...

Krzysiu… gdzie Ty byłeś te wszystkie lata?

Pod płaszczem atakowania LGBT i mówieniu otwarcie, że osoby homoseksualne nie są warte równouprawnień z normalną rodziną, tak naprawdę Krzysiu kochał i rozumiał całość ruchu LGBT.*

bGyQFpdF

Może Grzegorz Braun podąży za ścieżką obraną przez Bosaka? Może zamiast sławnego sloganu "kościół, szkoła, strzelnica" w następnych wyborach z ust osoby przekazującej Niedzielskiemu, że "będzie wisiał", padną słowa typu "równouprawnienie, miłość i średnia hawajska dla każdego"? Byłoby cudownie!

KAPITAN BOMBA: Domino Jachaś - spot wyborczy [SHORT]

*Dla osób, które nie wyczuły ironii ode mnie oraz od Bosaka: oczywiście, że Krzysztof tutaj wyśmiewa całą sytuację. Chciałbym, aby było inaczej, ale cóż. Może któregoś dnia Krzysztof Bosak przejdzie na lewą stronę mocy, gdzie będzie uczył innych posłów, jak zwracać się do osób niebinarnych. Ach, marzenia.

Co o tym myślisz?
  • serduszko
  • ogień
  • uśmiech
  • smutek
  • złość
  • kupka
Jonm,zgłoś
Ej ale wiecie, że ten wpis to ironia?
Odpowiedz
1
like
0
dislike
Komentarze (1)
arrow
Ksiądz: To nieprawda, że w związku jednopłciowym nie może być miłości [WYWIAD]