Co wiadomo o 3. sezonie "Euforii"

Kiedy 3. sezon "Euforii"? Twórczyni o zaskakującej zmianie

Źródło zdjęć: © Euforia
Anna RusakAnna Rusak,11.04.2023 13:30

Aktorzy z "Euforii" już niedługo wrócą na plan. Kiedy możemy spodziewać się premiery 3. sezonu serialu? Kostiumografka produkcji zdradza dość zaskakujący zwrot akcji, który nastąpi w najnowszej odsłonie serii.

"Euforia" to jeden z najpopularniejszych seriali na HBO Max. W zeszłym roku zakończyliśmy przygodę z drugim sezonem produkcji i trzeba przyznać, że twórcy zostawili nas kilkoma dość istotnymi pytaniami. Do tego relacje wielu bohaterów stoją pod znakiem zapytania, a jeśli nie pamiętacie, o co chodzi, to o szczegółach przeczytacie w naszym podsumowaniu finału "Euforii".

Nie ma się co dziwić, że wszyscy czekają na kontynuację serii. W 2022 r. portal Deadline informował, że zdjęcia od trzeciego sezonu mają zacząć się w marcu 2023 r. Wiemy już jednak, że do tego nie doszło. Kostiumografka pracująca przy "Euforii" zdradziła jednak, kiedy możemy spodziewać się trzeciego sezonu serialu i co nas w nim czeka. Jedna informacja może naprawdę zaskoczyć.

Kiedy premiera 3. sezonu "Euforii"

Kostiumografka związana z "Euforią", Heidi Bivens, udzieliła ostatnio wywiadu magazynowi "Vogue" i wystąpiła w podcaście "The Run-Through with Vogue". Członkini ekipy serialu powiedziała, że aktorzy na plan wrócą najprawdopodobniej w czerwcu.

- Zdjęcia rozpoczną się w czerwcu, co oznacza, że z przygotowaniami wystartujemy w maju, czyli bardzo, bardzo szybko. [Kręcimy - przyp.red.] w Los Angeles - powiedziała "Vouge’owi" Heidi.

Biorąc pod uwagę napięte grafiki aktorów, to naprawdę dobra wiadomość. Przypomnijmy, że Syndey Sweeney jest już zaangażowana w produkcję filmu "Echo Valley". Z kolei Jacob Elordi pracuje nad filmem "Priscillia" oraz "On Swift Horses".

trwa ładowanie posta...

Trzeci sezon "Euforii" - co wiadomo?

Wiemy już, że w trzecim sezonie "Euforii" na pewno nie zobaczymy Barbie Ferreiry, która w serialu wcielała się w postać Kat. Heidi Bivens w rozmowie z magazynem "Vogue" zdradziła jednak kolejny, dość zaskakujący szczegół dotyczący fabuły serialu. W 3. sezonie "Euforii" ma nastąpić pięcioletni przeskok czasowy, a bohaterowie nie będą już uczniami liceum.

- Jestem bardzo podekscytowana, gdy zerkam na scenariusz. Mówi się, że akcja 3. sezonu będzie rozgrywała się około pięć lat po wydarzeniach z 2. sezonu. Bohaterowie nie będą uczęszczać do szkoły średniej. Generalnie nowa odsłona wygląda jak podróż w przyszłość. Znając zdolności twórcy Sama Levinsona, to będzie ekscytujący sezon - powiedziała "Vogue’owi" kostiumografka.

Jeśli prace na planie rzeczywiście ruszą w czerwcu, 3. sezon "Euforii" może się pojawić nawet w przyszłym roku. Tymczasem fani Sama Levinsona na pewno czekają na jego najnowszy serial, czyli "Idola", za który odpowiada również Abel Tesfaye, piosenkarz znany jako The Weeknd.

trwa ładowanie posta...

Źródło: Vogue, Serialowa

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 2
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 1
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0