Jacob Elordi jako Elvis Presley

"Priscillia". Nowy film o Elvisie Presleyu. Fani "Euforii" będą zachwyceni

Źródło zdjęć: © Elvis, Euforia
Anna RusakAnna Rusak,14.09.2022 15:00

Będzie nowy film o Elvisie Presleyu! "Priscilla" skupi się na pamiętniku żony Elvisa i ujawni niezbyt pozytywne szczegóły z ich wspólnego życia. Kiedy premiera "Priscilli"?

Jeszcze nie zdążyliśmy ochłonąć po naprawdę niezłym filmie "Elvis", a już pojawiają się informacje o kolejnej produkcji, która opowie o losach króla rock'n'rolla. Tym razem jednak historia skupi się na trochę innych wątkach.

Kto wcieli się w rolę Presleya? Fani "Euforii" będą zachwyceni!

Co wiemy o "Priscilli", czyli nowym filmie o Elvisie Presleyu?

Film Sofii Coppoli ("Bling Ring", "Między słowami") opowie historię Presleya z trochę innej strony. Jej dzieło będzie się różniło od tegorocznego "Elvisa" przede wszystkim tym, że skoncentruje się na losach Priscilli Presley, żony artysty.

"Priscilla" ma być historią opartą na pamiętniku kobiety pt. "Elvis and Me", który jest intymną relacją z jej życia z Elvisem. W rolę żony Presleya wcieli się Cailee Spaeny, znana z serialu "Mare z Easttown". Właśnie dowiedzieliśmy się, kto będzie towarzyszył jej na ekranie.

trwa ładowanie posta...

Jacob Elordi nowym Elvisem Presleyem w "Priscilli"

Jacob Elordi, którego z roli Nata dobrze znają wszyscy fani "Euforii", wcieli się w Elvisa Presleya w filmie "Priscilla". Czy jego występ przyćmi rolę Austina Butlera? Tego dowiemy się najprawdopodobniej w przyszłym roku. Aktor już jednak podzielił się szczęśliwymi wieściami z fanami, wrzucając subtelne zdjęcie Presleya.

Co prawda, nie ma jeszcze konkretnej daty premiery, ale zdjęcia w Toronto mają zacząć się jeszcze w tym roku. Do tego czasu spokojnie możecie się odpowiednio przygotować i obejrzeć "Elvisa" z Butlerem na HBO GO. Warto!

trwa ładowanie posta...

 Źródło: https://www.popbuzz.com/tv-film/news/jacob-elordi-elvis-and-me-priscilla-movie/

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 2
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0