Jacob Elordi w gejowskim romansie w filmie „On Swift Horses”

Gwiazda "Euforii" w nowym filmie. Jacob Elordi zagra w gejowskim romansie

Źródło zdjęć: © Euforia
Anna RusakAnna Rusak,02.03.2023 13:00

Jacob Elordi, znany z roli Nate’a w serialu "Euforia", pojawi się w nowym filmie "On Swift Horses" u boku Daisy Edgar-Jones. Tym razem zobaczymy aktora w gejowskich scenach miłosnych, co nie wszystkim się spodobało.

Jeśli myślicie, że gwizdy "Euforii" zajmują się ostatnio tylko uciekaniem przed policją, to się mylicie. Jeden z głównych aktorów serialu Jacob Elordi pojawi się w nowym filmie "On Swift Horses", a na ekranie będzie mu towarzyszyła Daisy Edgar-Jones z serialu "Normalni ludzie".

Choć o filmie wiadomo jeszcze niewiele, internauci już zdążyli skrytykować produkcję. Wszystko przez wątek LGBTQ+. Jacob Elordi w "On Swift Horses" będzie miał romans z mężczyzną. To nie spodobało się części użytkowników Twittera.

O czym jest "On Swift Horses"

"On Swift Horses" powstaje na podstawie książki Shannon Pufahl, wydanej w 2019 roku. To romantyczny dramat, którego akcja rozgrywa się w latach 50. po wojnie koreańskiej. Główny bohater wraca z walki i rozpoczyna nowe życie ze swoją młodą narzeczoną. Ich spokój zakłóca młodszy brat mężczyzny, który skrywa wiele tajemnic.

Za reżyserię odpowiada Daniel Minahan ("Gra o Tron"). W główne postaci wcielają się Will Poulter ("Millerowie"), który zagra Lee oraz Daisy Edgar-Jones ("Normalni ludzie"), która zagra Muriel. Poza tym na ekranie zobaczymy znanego z "Euforii" Jacoba Elordi’ego oraz Diego Calvę ("Babilion").

trwa ładowanie posta...

Jecob Elordi i gejowski romans w "On Swift Horses"

To właśnie wątek dotyczący obu tych aktorów już zdążył wywołać kontrowersje. W "On Swift Horses" Elordi i Calva grają kochanków. Jacob wciela się w postać Juliusa, młodszego brata Lee, który jest hazardzistą. Diego gra Henry’ego, oszusta karcianego z LA, w którym zakochuje się Julius.

Jak zapowiada aktor "Babilonu" na ekranie zobaczymy "kilka gorących scen seksu" między bohaterami. W rozmowie z Variety Calva sugerował, że prace na planie już się rozpoczęły i zdradził, że wspaniale współpracowało mu się z aktorem z "Euforii".

- Wspaniale się z nim pracowało. Ma obsesję na punkcie fotografii i starych sztuk teatralnych. Kocha Tennessee Williamsa oraz Czechowa. Nie jest facetem, za jakiego uważa go większość. To taki fajny aktor, jest po prostu niesamowity. Nie wiem, czy mogę to powiedzieć, ale będziemy mieć całkiem gorące sceny w tym filmie… Musicie na to poczekać… - zachwycał się w rozmowie Calva.

To oczywiście już nie spodobało się niektórym internautom, którym narzekają na "kolejne zwycięstwo propagandy LGBTQ+". Choć trzeba też przyznać, że spora część fanów Elordiego jest podekscytowana queerową rolą aktora "Euforii". Niestety, data premiery "On Swift Horses" nie jest jeszcze znana, więc na ten "gorący romans" będziemy musieli chwilę poczekać.

trwa ładowanie posta...

Źródło: Variety, PinkNews 

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 1