Aktor "Euforii" ścigany przez policję. Co z 3. sezonem?

Gwiazda "Euforii" ścigana przez policję. Fani martwią się o 3. sezon serialu

Źródło zdjęć: © Euforia
Anna RusakAnna Rusak,24.02.2023 17:45

Aktor znany z serialu "Euforia" jest poszukiwany przez policję. Niedawno miał wziąć udział w wypadku i uciec z miejsca zdarzenia. Fani martwią się, że przez tę sytuację nie dostaną trzeciego sezonu serii.

Oczywiście wszyscy, którzy kochają "Euforię", czyli opowiadający o nastolatkach i uzależnieniu od narkotyków serial od HBO, mają swoich ulubionych bohaterów. Seria jest zrobiona tak dobrze, że nawet drugoplanowe postaci zyskują sporą rzeszę fanów.

Tak jest w przypadku Angusa Clouda, który w "Euforii" wciela się w rolę Fezco. W drugim sezonie przez tworzącą się romantyczną relację między nim a inną bohaterką, Lexi, fani wyjątkowo polubili jego postać. Niestety, teraz Angus jest ścigany przez policję.

Gwiazda "Euforii" ścigana przez policję.

Jak donosi portal TMZ, Cloud pod koniec lutego miał wziąć udział w wypadku samochodowym i uciec z miejsca zdarzenia. Do sytuacji doszło w amerykańskiej miejscowości Marina del Ray. Jeden ze świadków miał twierdzić, że aktor "Euforii" jechał samochodem marki SUV z innym mężczyzną i zderzył się z Toyotą.

W wypadku miała ucierpieć kobieta. Poszkodowana doznała obrażeń nóg i ramion. W związku z tym Cloud ma być poszukiwany przez policję. Organy ścigania podają, że gwiazda "Euforii" oficjalnie nie jest podejrzana w sprawie, ale nazwisko aktora zostało ujawnione ze względu na możliwy udział w zdarzeniu. Dochodzenie jest w toku.

- W tej chwili otrzymaliśmy jedynie informacje, że świadkowie opisali kierowcę jako aktora z "Euforii". Nie możemy ani potwierdzić, ani zaprzeczyć, że to Angus Cloud. Mamy jednak informacje od osób opisujących sprawcę, że był to aktor z tego serialu - powiedział TMZ oficer Alec Pereyda.

trwa ładowanie posta...

Co dalej z Angusem Cloudem?

W związku z tym wydarzeniem niektórzy fani zastanawiają się, co będzie z kolejnym sezonem "Euforii". W zeszłym roku Deadline informował, że zdjęcia do trzeciego sezonu "Euforii" mają się zacząć w marcu 2023 roku. Biorąc to pod uwagę, obawy fanów są uzasadnione i mamy nadzieję, że sprawa szybko się wyjaśni. Chociaż nie można zapominać, że od kontynuacji serialu, ważniejsze jest zdrowie poszkodowanej kobiety.

Przypomnijmy jeszcze, że wiemy już, że trzeci sezon "Euforii" nie będzie ostatnim. Niestety w serialu tym razem nie zobaczymy postaci Kat. Wcielająca się w nią aktorka Barbie Ferreira poinformowała na Instagramie, że rozstaje się z serią.

"Po czterech latach wcielania się w najbardziej wyjątkową i enigmatyczną postać, czyli Kat, muszę się pożegnać ze łzami w oczach. Mam nadzieję, że wielu z was widziało w niej siebie tak, jak ja, i że podróż tej postaci przyniosła wam radość" - przekazała aktorka.

trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...

Źródło: Deadline, TMZ

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 1