Sydney Sweeney w filmie "Echo Valley"

Nowy film z Sydney Sweeney. Jej występ w 3. sezonie "Euforii" zagrożony?

Źródło zdjęć: © Euforia, HBO
Anna RusakAnna Rusak,09.03.2023 13:30

Sydney Sweeney jest ostatnio wprost rozchwytywana. Aktorka nie tylko pojawi się w nowym filmie od HBO. Gwiazdą "Euforii" zainteresował się również Apple, który obsadził ją w głównej roli w nowej produkcji "Echo Valley". Czy uda jej się pogodzić tyle projektów?

Trzeba przyznać, że aktorom z "Euforii" naprawdę się powodzi i nie mam tu na myśli tylko Zenday. Niedawno dowiedzieliśmy się, że Jacob Elordi, serialowy Nate, pojawi się w nowym filmie, w którym będzie miał romans z jednym z bohaterów.

Popularnością cieszy się również Sydney Sweeney. Aktorka nie tylko zagra główną rolę w "Reality" od HBO, ale zobaczymy ją także w najnowszym filmie twórcy serialu "Mare of Easttown" na Apple TV. O czym będzie "Echo Valley"?

Nowy film z Sydney Sweeney "Echo Valley"

"Echo Valley" to najnowszy film od Apple Studios, który już zapowiada się naprawdę dobrze. Nie dość, że za scenariusz odpowiada znany z hitu od HBO "Mare of Easttown" Brad Ingelsby, to obsada już jest imponująca. Dwie główne role przypadły Julianne Moore i Sydney Sweeney.

"Echo Valley" ma opowiadać historię Kate Garrett (w tej roli Julianne Moore). Kobieta, po tragedii którą przeżyła, całe dnie spędza trenując konie na farmie Echo Valley w Pensylwanii. Pewnej nocy w drzwiach mieszkania staje jej córka Claire (w tej roli Syndey Sweeney). Dziewczyna jest przerażona i pokryta cudzą krwią. Garrett w thrillerze od Apple TV będzie próbowała uratować swoje dziecko i rozwikłać tajemnice.

trwa ładowanie posta...

"Echo Valley" - kiedy premiera filmu?

"Echo Valley" na podstawie oryginalnego scenariusza Ingelsby'ego wyreżyseruje Michael Pearce ("Starcie", "Pod ciemnymi gwiazdami"). Jak informuje portal Variety, produkcja filmu z Syndey Sweeney ma zacząć się latem tego roku, więc najwcześniej zobaczymy go w 2024 roku.

Miejmy nadzieję, że to nie utrudni gwieździe "Euforii" pracy nad trzecim sezonem serialu. Biorąc pod uwagę ostatnie opóźnienia, może być ciężko z pogodzeniem tych wszystkich projektów. Jak wynika z ostatnich doniesień, ekipa "Euforii" ma wejść na plan dopiero w drugiej połowie 2023 roku, a według planu już powinna rozpocząć zdjęcia. Miejmy nadzieję, że to nie oznacza, że dostaniemy mniej Cassie w serialu…

Warto też dodać, że to nie jedyna produkcja od Apple, na którą warto czekać. Jeszcze w tym roku ma ukazać się "Killers of the Flower Moon". To najnowszy film Martina Scorsese, w którym główną rolę gra Leonardo DiCaprio. Niestety, nie znamy jeszcze konkretnej daty premiery produkcji.

Źródło: Variety

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0