popkultura
"Need for Speed: Unbound". Powrót do korzeni w zupełnie nowym stylu [WYWIAD]
Euforia

"Euforia" finałowy odcinek - co się stało z bohaterami i co czeka nas w trzecim sezonie? [UWAGA SPOILERY]

Źródło zdjęć: © Euforia, canva
Anna RusakAnna Rusak,28.02.2022 22:06

Finałowy odcinek "Euforii" za nami, czas więc pochylić się nad losem bohaterów. Co czeka ich w przyszłości? Czy jakieś tajemnice zostały rozwiązane? Kto umarł a kto złamał palec? I co dalej z Rue?

bGxummYz

Ostatni odcinek drugiego sezonu "Euforii" już za nami, także czas sprawdzić, czy jakieś teorie spiskowe się potwierdziły. A może pojawiły się już nowe? Jedno jest pewne - finał Euforii przyniósł kilka zaskoczeń.

Uwaga, w tekście będą spoilery, dlatego jeśli ich nie lubicie i nie oglądaliście jeszcze drugiego sezonu "Euforii" to lepiej nie czytajcie dalej!

bGxummYB

Bitwa Maddy i Cassie, czyli historia złamanego palca

Umówmy się - do tej sytuacji w końcu musiało dojść. Kto z nas jednak podejrzewał, że bitwa między dziewczynami rozegra się w trakcie sztuki Lexi? W każdym razie ciekawostka jest taka, że podczas kręcenia tej sceny Alexa Demie, grająca Maddy, złamała palec u nogi Syndey Sweeney, grającej Cassie.


Cóż, mój palec u nogi został nadepnięty przez kogoś podczas kręcenia odcinka i po prostu eksplodował. Wylądowałam na ostrym dyżurze, a potem wróciłam na plan, będąc na morfinowym haju.

Who Broke Sydney Sweeney's Toe On 'Euphoria'?

Ktoś musi umrzeć

O tym, że ktoś w tym sezonie umrze mówiło się od dawna. Większość niestety przypuszczała, że będzie to Fez. Jego nieobecność na spektaklu Lexi musiała się w końcu wiązać z jakimś dramatycznym wydarzeniem.

bGxummYD

I choć nie można jeszcze wykluczyć, że twórcy nie uśmiercili Feza (biorąc pod uwagę jaką popularnością cieszy się jego relacja z Lexi, to powątpiewam, że zdecydowaliby się na taki ruch), to nie był ofiarą finałowego odcinka. Śmierć Popielnika była chyba dla wszystkich dość sporym zaskoczeniem.

Nate kontra ojciec

Mówcie, co chcecie, ale to chyba był jeden z najbardziej zaskakujących momentów tego odcinka. Kto by przypuszczał, że Nate w tak "pokojowy" sposób rozprawi się ze swoim ojcem? Nie wiadomo też, co konkretnie znajdowało się na pendrivie. Możliwe, że był to filmik z Jules, ale kto wie, może Cal miał więcej mrocznych tajemnic? No i najważniejsze pytanie brzmi: jak w takim razie odkryjemy w końcu tajemnice trzeciego dziecka Jacobsonów?

bGxummYJ

Co z Rue i walizką

Trzeba przyznać, że sytuacja Rue w ostatnich odcinkach zbytnio się nie zmieniła. Wciąż nie wiemy, jakie czekają ją konsekwencje w związku ze zniknięciem narkotyków, które znajdowały się w pożyczonej walizce. Nie mamy też pewności co do jej związku z Jules.

Trzeba przyznać, że twórcy zostawili nam zdecydowanie dużo pytań, a na odpowiedzi przyjdzie nam pewnie chwilę poczekać. Co prawda drugi sezon "Euforii" nie był aż tak genialny jak pierwszy, ale może trzecia seria jeszcze nas pozytywnie zaskoczy?

Co o tym myślisz?
  • serduszko
  • ogień
  • uśmiech
  • smutek
  • złość
  • kupka
Komentarze (0)
arrow
Zbita Filiżanka na YouTube. Stereotypy, obrażanie i szurowanie