"Ty" Jenna Ortega powrót do serialu

Jenna Ortega wróci do "Ty"? Twórczyni serialu ma pomysł

Źródło zdjęć: © Netflix, Ty
Anna RusakAnna Rusak,14.02.2023 08:00

Jenna Ortega w 2019 roku pojawiła się w "Ty". Gdyby nie "Wednesday" pewnie wróciłaby do roli Ellie w czwartym sezonie serialu, ale na szczęście nie wszystko stracone. Showrunnerka "Ty" ma pomysł na przywrócenie Ortegi.

O tym, że Jenna Ortega przed kultowym występem w "Wednesday" pojawiła się w serialu "Ty" pewnie wiecie, jeśli oglądaliście drugi sezon serii. Gdyby ten występ aktorki was ominął, to radzę nadrabiać serial o bibliotekarzu Joe Goldbergu, bo Ortega może powrócić do serialu.

Showrunnerka, Sera Gamble, która odpowiada za "Ty" przy okazji premiery czwartego sezonu serialu opowiedziała o tym, co może wydarzyć się w piątym sezonie serii. Nie jest wykluczone, że zobaczymy w nim właśnie Jennę Ortegę.

Jenna Ortega w serialu "Ty"

Jenna Ortega w serialu "Ty" pojawiła się w roli Ellie - siostry jednej z dziewczyn, którymi zainteresowany był główny bohater, czyli Joe. Delilah (w tej roli Carmela Zumbado) został najpierw porwana i przetrzymywana przez Goldberga w jego tajnej skrytce, a potem zamordowana przez Love (Victoria Pedretti).

Postać, w którą wciela się Penn Badgley, przekazała wtedy Ellie, że jej siostra nie wróci i dał nastolatce pieniądze, by mogła wyjechać z miasta. Od tego czasu regularnie wysyła jej gotówkę. Jej wątek nie jest więc jeszcze całkowicie zamknięty.

Ellie’s first appearance (Jenna Ortega ) // YOU

Czy Jenna Ortega wróci do serialu "Ty"

Wychodzi na to, że Ortega miała powrócić w czwartym sezonie "Ty". Showrunnerka, Sera Gamble, w rozmowie z "IndieWire" przyznała, że był plan ponownego wprowadzenia wątku Ellie do fabuły. Niestety twórcy dostali informacje, że Jenna "robi jakiś program" i nie może zaangażować się w serial.

Tym programem oczywiście była "Wednesday" i nie ma się co dziwić, że Ortega w trakcie kręcenia nie była zainteresowana powrotem do innego serialu. Przypomnijmy, że kultowy taniec bohaterki wykonywała, chorując na covid-19. W każdym razie jest jeszcze szansa, że Jenna wróci do serialu "Ty".

- Mamy pomysły na Ellie, jeśli harmonogram Ortegi pozwoli jej ponownie zaangażować się w serial. Każda postać, która nie jest martwa i która wie cokolwiek o Joe, może otrzymać szansę na wymierzenie sprawiedliwości. A postacie, które już nie żyją... Cóż, Joe ma bardzo bujną wyobraźnię - mówi w rozmowie showrunnerka "Ty".

Wychodzi na to, że do serialu może wrócić nie tylko Jenna Ortega, ale wszystkie postaci, których Joe jeszcze się nie pozbył. Co prawda, powrót Ellie jest mało prawdopodobny, bo Ortega może być zajęta kręceniem drugiego sezonu "Wednesday", ale kto wie, może uda jej się jakoś dograć z twórcami obu tych produkcji grafiki!

Źródło: Indie Wire

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0