serial
TVP promuje LGBT+? Telewizja emituje serial z wątkiem homoseksualnej miłości
Kiedy serial "Idol"

Kiedy premiera serialu "Idol" w HBO Max? Dobre wieści

Źródło zdjęć: © ONE Media, The Weeknd, YouTube
Anna RusakAnna Rusak,08.02.2023 14:00

Zbliża się premiera serialu "Idol" na HBO Max, za który odpowiada twórca "Euforii" Sam Levinson i Abel Tesfaye znany jako the Weekend. Dyrektor generalny platformy zdradził, kiedy "Idol" będzie miał swoją premierę i są to zdecydowanie dobre wiadomości.

"Idol" to jeden z bardziej wyczekiwanych seriali 2023 roku na HBO Max. Za jego produkcję odpowiada Abel Tesfaye, znany jako the Weeknd, i twórca "Euforii" Sam Levinson. Do tej pory nie wiadomo było jednak, kiedy "Idol" pojawi się na HBO Max. Pierwotnie premiera serialu była przewidziana na 2022 rok.

W jednym z ostatnich wywiadów dyrektor generalny platformy Casey Bloys zdradził datę premiery "Idola". Wychodzi na to, że na szczęście nie będziemy musieli czekać zbyt długo, a sprawa związana jest z premierą czwartego sezonu "Sukcesji".

"Idol" na HBO Max. O czym jest serial?

Serial "Idol" opowiada historię Jocelyn, aspirującej piosenkarki muzyki pop. Dziewczyna przeżywa załamanie nerwowe w związku z odwołaniem jej trasy koncertowej. Wtedy poznaje właściciela klub w Los Angeles, Tedrosa, który w rzeczywistości jest przywódcą sekty.

W serialu w głównych rolach zobaczymy: aktorkę Lily-Rose Depp w roli Jocelyn i k-popową piosenkarkę z zespołu "BLACKPINK" Jennie Kim w roli Anys. W postać Tedrosa wciela się Abel Tesfaye znany jako the Weeknd, który jest jednocześnie koproducentem "Idola". W zwiastunie serialu na pierwszym planie są przede wszystkim: narkotyki, seks i nagość. Widać też charakterystyczny klimat i kolory z "Euforii", za które z pewnością odpowiada Sam Levinson.

THE IDOL Trailer (2022)

"Idol". Kiedy premiera serialu?

Z wywiadu z dyrektorem generalnym HBO Max, Casey’em Bloysem, na który powołuje się portal pinkvilla.com, wynika, że serial "Idol" będzie miał swoją premierę w czerwcu tego roku. Bloys powiedział, że seria pojawi się na platformie po premierze czwartego sezonu "Sukcesji", która zaplanowana jest na 26 marca. Biorąc pod uwagę, że "Sukcesja" ma mieć 10 odcinków, a ostatni odcinek ukaże się 28 maja, "Idol" powinien pojawić się na HBO na początku czerwca. Na konkretną datę będziemy musieli jednak chwilę poczekać.

Twórcy serii podkreślają, że takiego serialu jeszcze nie było, więc najprawdopodobniej "Idol" zaskoczy nas wszystkich. Wokół serialu pojawiły się już jednak pierwsze kontrowersje. Wszystko przez odejście jednej z reżyserek serialu Amy Seimetz. Jej wizja podobno była sprzeczna z założeniami Abela Tesfaye’a - reżyserka miała się zbyt skupiać na kobiecej perspektywie.

trwa ładowanie posta...

THE IDOL Trailer (2022)

Źródło: pinkvilla.com, Vogue

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 144
  • emoji ogień - liczba głosów: 19
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 1
  • emoji kupka - liczba głosów: 5
Komentarze (0)
arrow
Miła niespodzianka. "Atomówki" dostępne na Netfliksie