euforia
Którą postacią z "Euforii" jesteś? [QUIZ]
Euforia Fez

Czy Fez zginie w kolejnych odcinkach "Euforii"? Fani mają bardzo ciekawą teorię

Źródło zdjęć: © HBO, Materiały prasowe, Twitter.com
Anna RusakAnna Rusak,15.02.2022 12:29

Fani "Euforii" są bardzo poruszeni najnowszym odcinkiem serii i snują teorie na temat losu Feza. Czy bohater grany przez Angusa Clouda dotrwa do końca? Podobno miał zginąć już w pierwszym sezonie serii…

bGxnLdfn

Każdy kolejny odcinek "Euforii" przynosi nowe pytania i wątpliwości. Teorie spiskowe się mnożą, ale jeszcze żadna z nich nie dotyczyła jednego z ulubieńców fanów - Feza. Szósty odcinek drugiego sezonu właśnie to zmienił.

Uwaga, jeśli nie oglądaliście drugiego sezonu "Euforii" i nie jesteście na bieżąco z odcinkami, to czytacie to na własną odpowiedzialność! Bez spoilerów tym razem się nie obędzie.

Czy Fez zginie?

Największy niepokój fanów po emisji szóstego odcinka wzbudził los Feza. Najpierw scenarzyści pokazali nam scenę, na którą chyba wszyscy czekali tzn. bohater w końcu zbliżył się z Lexi. Twitter pękał od zachwytów nad tą dwójką, śpiewającą "Stand By Me".

trwa ładowanie posta...

Zwiastun kolejnego odcinka wprowadził jednak w tę sielankę odrobinę niepokoju. Fez miał pojawić się na premierze sztuki Lexi, mogliśmy go nawet zobaczyć ubranego w garnitur z bukietem róż w dłoniach. Problem polega na tym, że w zapowiedzi widzimy, że Fez nie dociera na spektakl.

bGxnLdfp

Jasne, możliwe, że po prostu bardzo się spóźni, ale fani mają trochę inną teorię. Podejrzewają, że Fez zginie, a ich przypuszczenia nie biorą się znikąd. W jednym z wywiadów aktor przyznał, że jego bohater miał umrzeć już w pierwszym sezonie, ale twórcy zmienili zdanie.


I tak, ostatecznie nie skończyło się to [pierwszy sezon] moją śmiercią. Myślę, że twórom podobało się to, co zrobiłem, jak grałem, więc postanowili utrzymać mnie przy życiu i pozwolić mi dalej grać.

- GQ

Czy Faye donosi na Feza?

Podejrzewają, że wszystko będzie miało związek ze śmiercią Myszy, a w sprawę może być zamieszana Faye, która teraz pomieszkuje u Feza. To przypuszczenie tylko nakręca scena z szóstego odcinka "Euforii", w której dziewczyna rozmawia ze swoich chłopakiem, a ten przyznaje, że policja przesłuchiwała go w sprawie morderstwa.

trwa ładowanie posta...

Gdy Faye pyta go, czy ten współpracuje z policją, chłopak ostatecznie właściwie się do tego przyznaje, patrząc w stronę Feza i Popielnika. Możliwe więc, że para donosi na naszych ulubionych dilerów i cała sprawa nie skończy się dla nich zbyt dobrze.

bGxnLdfr

Oczywiście to wszystko to tylko przypuszczenia. Możliwe, że np. Feza w drodze na spektakl Lexi zatrzyma coś zupełnie innego i ostatecznie wielki bukiet róż wyląduje w dłoniach dziewczyny. W końcu to byłoby bardzo okrutne zagranie ze strony twórców, gdyby w takim ważnym dla fanów momencie zakończyli historię jednego z ulubionych bohaterów fanów, prawda?

trwa ładowanie posta...

Źródło: GQ, Elle

Co o tym myślisz?
  • serduszko
  • ogień
  • uśmiech
  • smutek
  • złość
  • kupka
Komentarze (0)
arrow
"Priscillia". Nowy film o Elvisie Presleyu. Fani "Euforii" będą zachwyceni