lifestyle
Rośnie liczba zakażonych HIV w Polsce. Winne stereotypy?
Barbie Ferreira, gwiazda "Euforii" POŻEGNAŁA się z serialem

HBO Max. Barbie Ferreira żegna się z serialem "Euforia"

Źródło zdjęć: © Instagram, Kolaż: Vibez, Materiały prasowe
Oliwier NytkoOliwier Nytko,26.08.2022 08:00

"Euforia" to jeden z ciekawszych seriali o nastolatkach ostatnich lat. Trzeci sezon zapowiada się interesująco. Jest jedno "ale". Aktorka Barbie Ferreira pożegnała się z planem filmowym.

Niedawno zapowiedziany został trzeci sezon ""Euforii", czyli popularnego serialu emitowanego przez HBO Max, opowiadającego o nastolatkach borykających się z używkami i codziennością. Mamy dla was smutną wiadomość. Z serialu znika jedna z ciekawszych postaci.

"Euforia": Barbie Ferreira nie powróci w trzecim sezonie

Polubiliście postać Kat z "Euforii"? Chcieliście zobaczyć kontynuację jej histori? Aktorka Barbie Ferreira ogłosiła, że nie powraca w następnym sezonie do ukochanej przez fanów postaci.

"Po czterech latach wcielania się w wyjątkową i enigmatyczną postać Kat, muszę przekazać wam bardzo łzawe pożegnanie. Mam nadzieję, że wielu z was mogło zobaczyć w niej siebie, tak jak ja. I że przyniosła wam radość, gdy oglądaliście jej podróż do postaci, którą jest dzisiaj. Włożyłam w nią całą moją troskę i miłość i mam nadzieję, że mogliście to poczuć" - napisała Ferreira na Stories.

trwa ładowanie posta...

W sieci mówi się, że aktorka i twórca serii (Sam Levinson) nie do końca działali "idealnie" na planie. Przez to też postaci Kat miała dostać ograniczony czas antenowy w drugim sezonie. To tylko plotki, które zostały zdementowane przez Barbie Ferreirę. Ale wiemy już to, że nie zobaczymy Kat w sezonie 3. "Euforii".

trwa ładowanie posta...

HBO do tej poru nie skomentowało sprawy.

"Euforia" powraca z trzecim sezonem

Już w lutym 2022 roku otrzymaliśmy zapowiedź, że "Euforia" została wznowiona, a w przygotowaniu jest trzeci sezon.

"Sam, Zendaya oraz cała obsada i załoga Euforii wznieśli sezon drugi na niezwykłe wyżyny, rzucając wyzwanie konwencji narracyjnej i formie, zachowując jednocześnie jej serce. Nie moglibyśmy być bardziej zaszczyceni pracą z tym utalentowanym, szalenie utalentowanym zespołem ani bardziej podekscytowani, aby kontynuować naszą podróż z nimi w trzecim sezonie" - podała wtedy w oświadczeniu prasowym wiceprezeska ds. programów w HBO, Francesca Orsi.

trwa ładowanie posta...

Źródło: Elle

Co o tym myślisz?
  • serduszko
  • ogień
  • uśmiech
  • smutek
  • złość
  • kupka
Komentarze (0)
arrow
Friz o drugiej edycji "Twoje 5 Minut!". Będzie sprzedawać licencje?